Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako sa vyrovnat so smrtou rodinneho milacika?

dara 42

biela kobra maciatka uz maju domov vsetky. MBM dam vasu Wavu na virtualny cintorin aj Vasu Micku Luky . Zasluzia si to

dara 42

Luky LS micku ste uspat nemali a to , ze ma upchate crevlk sa dalo riesit. Knucala ano. Plakala . Ale pre boha preco ste ju trapili. Vezmite si dalsie maciatko, macku a dajte im lasku ktoru mate. Chcete to citim to a vasi rodicia. Prijmu inu macicku. V nej sa Vam vrti ta vasa.Ja som po 16 dnoch nasla Tomicka Mikulaska po smrti (zabil ho moj otec , autom,lebo bol nepozorny a lahostajny k tomu ze su tam macky) . Plakat budete ale troska inac budete na tamtu pozerat jasom mala Tomicka iba 1/2 t , macku po nej lebo budete vediet ze sa Vam vratila.

dara42

Biela Kobra a na morgo utulkov zato su preplnene , lebo maju debilne podmienky. A moje maciatka ani jedno a to uz boli 8 za 4 roky neskoncili v utulku a aj tulôavu macicku krmim vzdy ak najdem . Ale tebe by som neponukla nic !

dara42

Biela Kobra nechcela som byt drza ale ludska hlupost a egoizmus ma vytaca do vyvrtky. Patris kde sama sa zarda a zmizni odtial

dara42

jedulka, ja som svoje macicky zabalila do flanelovych kosiel co boli moje, dala som im moje sperky co sa mi pacili ku labkam a aj moje vlasy a vzala som si srts na pamiatku( tulacik uz bol v rozklade od neho som nemohla) anepomaha mi to nijako. Chybaju mi velmi... strasne! Viem , ze vsetko zive musi zomriet , ale boli to .

dara42

Luky pochopi , lenze u mna ani cas nefunguje. Momentalne mam 4 a malicke , ktore pojdu prec ... Tiez tigrikov mam. je mi to luto. nechecte malicke 2 nemam kde dat tiez su tigricata.

dara42

mgw wavinky mi je luto, krasnucka bola. A naozaj si myslite , ze sa nam vracaju? Rok sa uz trapim pre aTomicka. A aby toho nebolo malo v junz som prisla o Timka (kamoske som ho dala a tulaveho kocurika Tulacika)

dara42

MBW naozaj si myslite , ze macicky sa k nam vracaju v inych telach Wavinky mi je luto. Ja sa takto uz trapim 1 r. o 3 milacikov som uz prisla

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako sa vyrovnat so smrtou rodinneho milacika? - Fórum - ZDRAVIE.sk