Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Slepak ?

Príspevok v téme: Slepak ?
jajjo

Cavte, od utorka ma bolelo v oblasti brucha na ľavej strane (nebola to bolesť že bolesť, ale proste niečo som tam citil), potom sa to prenieslo na pravu stranu ta \"bolesť\" (skôr tam pociťujem nejaky tlak, alebo ako to nazvať) a dnes už to je akoby aj nad križami vpravo no.
Krvne testy - všetko v norme, leukocyty tiež.
Sono vyšetrenie - tiež nič neukazalo žeby bolo zapalene.
Dnes ma na chirurgii vyšetroval ako po bruchu, no necitil som zrovna bolesť, skôr až keď ma udrel nad obličkami, či križami.
Jem kus pomenej,lebo to nechcem zhoršiť, ale jedol som už aj praženicu so slaninou, zemiaky, polievky.
S teplotou to je kedy ako. Raz mam, raz nemam. Ked mam tak 37,6 zatial maximum.
V noci som zatial spal v pohode.
Čo to môže vlastne byť ?
Je možne že to može byť fakt ten slepak ? :/

jajjo

Takže dnes som bol u svojho obvodného, kedže tu nebol a povedal, že to slepak nebude, kedže krvne testy ani nič neukazali, že to môže byť aj NATIAHNUTY SVAL v tejto oblasti hm ?
Zajtra mam priniesť ešte moč.
Sice hnačky nemam, nevraciam, až nato že dnes som mal stolicu až po piatich dňoch ,ale čo potom ta teplota? sice už ju nemam tak často ako vtedy, ale predsa sa objavuje zvyšena.
A čo ta bolesť, ktora prešla z ľavej strany do pravej hm.

annddyxxl

chodit som chodila normalne len som spala horsie a myslim aj pri vstavani mi to tusim trosku robilo problem neviem ci ma to vtedy nezabolelo..ale ked som chodila tak nie.

annddyxxl

no mozem ti povedat ze som veru nevedela ako si lahnut lebo na kazdom boku mi bolo zle lezat obvzlast na pravom.na lavom no myslim o kusok bolo lepsie ale nie az tak moc..neviem ci som to necitila aj pri nadychu uz si presne nepamatam..som v podstate mala stastie v nestasti-tak sa tomu vravi tusim..

buksa

Jajjo, keď si už absolvoval všetky možné vyšetrenia, tak asi by lekári mali vedieť, čo ti je a nie my, laici. Ukľudni sa, nič vážne to nebude, keby bolo, už by to doktori riešili.

jajjo

Ďakujem pekne za skusenosti :) no na vianoce to dostať, to zrovna prijemne asi nebolo :/.

Je vôbec definovane ake to musia byť bolesti, keď je zapálene slepé črevo?
že až také, že sa prevraciam zo strany na stranu a hľadam taku polohu, kde ma to nebude bolieť, alebo že ledva chodim, chodim sklonený... ?

Len dúfam, že ma to najhoršie nechytí v noci a ešte keď pri tom budem sám doma :/

annddyxxl

ak ti z krvi nezistili nic neviem ci to bude slepak.ja ho mam vonku-zacalo ma bolet v pravom boku trochu viac v krizoch a potom mi to preslo vyssie pod rebra,bolo to den vianociach na dalsi som este takto prespala(cize dva dni som bola v bolesti)az na treti som sla k doktorovi,poobede na sono a ten ma poslal ze pre istotu do nemocnice s tym ze o dva dni mozem byt doma.vecer o 19.30som lahla na izbu dali mi obklad na brucho a vzali krv.o chvilu aj prisli spat a povedali ze idem na operaciu.cize behom 10-15min som aj sla,musela som mat asi dost vysoke al.resp.zle vysledky krvi ked ma hned brali..na o na silvestra som sla domov.a taku pikosku podotknem o rok na silvestra som zas robila opravak z vodicaku:-) a ten dalsi silvester uz som mala pohode bez ujmi na zdravi...pokial si mal krv poriadku moze to byt vselico..tolko moja skusenost so slepakom a aaa ozaj mala som ho zevraj opacne preto ma bolelo pod rebrami anie nizsie ako by mal zebraj bolet..

jajjo

No v pondelok mam isť k urologovi, tak uvidim.
Ale neviem, nejak sa mi to nezda, pretože nechodim ani často na wc a tiež nepociťujem zrovna palenie.
Niekedy pociťujem, že mi aj srdce bije zrychlene.
Ale normalne možem chodiť.
Môže byť že to bude aj slepak, aj ked krvne testy som mal v poriadku a sono taktiež ?
Napriklad zaver sono vyšetrenia mam takyto:
- Tvarová anomália žlčníka
- Známky miernej difúznej hepatopatie

Výter cez konečník som odmietol :/

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Slepak ? - Fórum - ZDRAVIE.sk