Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo by ste na sebe zmenili?

lulu22

po fyzickej stránke nič, síce dalo by sa veľa toho pomeniť(malé prsia, jazvičky po akné,široké boky...), ale ja som spokojná so sebou docela spokojná :) skôr po mojej duševnej stránke.. čo na sebe neznášam je moja precitlivenosť.. neviem v sebe udržať smútok, keď sa cítim zle alebo ma priateľ (možno čoskoro ex) niečím zraní, revem ako malé decko..a teraz ani v práci to neviem ovládať.. prepléskať ma :D

Slobodna

Dnes už viem, že by som na sebe nemenila nič, myslím nič pevne dané, ostatné pohyblivé veci, ktoré závisia od mojej vôle, sebadisciplíny atď. mením rada - napr. svoju lenivosť, pohodlnosť, pretože ak na sebe tvrdo makám, dosahujem skvelých výsledkov a obrovského úspechu, len ma štve, že sa k tomu musím vždy dokopať a takisto môj večný strach zo všetkého, ktorý však rada prekonávam. Spokojnosť so sebou je stav vlastnej duševnej, vnútornej rovnováhy, pretože šťastie je úplne niekde inde a v niečom inom.

bella12

pozri- , ak chceme mať raj na zemi, stačí len, aby každý zmenil seba samého - nedá sa prinútiť iného okrem seba, aby sa zlepšil

bibi123

to, ze som nedochvilna, neporiadkumilovna, sem-tam leniva a neviem si zadelit cas...nastastie ostatne negativa sa mi rokmi podarilo odstranit:O)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Čo by ste na sebe zmenili? - Fórum - ZDRAVIE.sk