aniónové vložky

Príspevok v téme: aniónové vložky
AAANDY

Ahojte dámy,chcem sa spýtať poznáte aniónové vložky?ja ich používam a poviem Vám,že som mala obavy či zbytočne nevyhadzujem peniaze a nepomáhajú.Ale od kedy ich používam mám pokoj aj čo sa týka bolestí a tak isto aj od zápalov.Pôsobia antibakteriálne,protizápalovo,protiplesňovo posilujú imunitný systém,zlepšujú hormonálnu rovnováhu atď.Teda tie peniaze,ktoré som do toho investovala neboli zbytočné.Keby ste mali záujem napíšte mi na andreafuleova@azet.sk ďakujem

AAANDY

Tak určite verím že sú aj iné skúsenosti ako mám ja no zatiaľ som sa s negatívnou reakciou nestretla,ale každý máme iné telo a iný organizmus.Mne napríklad a takisto aj mojej dcérke veľmi pomohli takže nemám zlé skúsenosti s tými vložkami.Ale ďakujem za informáciu

KrIIstIIIna

Andy, si stastny clovek! Mne nepomahaju, ba co viac, odkedy som ich zacala pouzivat, castost mykoz sa mi zvysila. Nehovorim, ze mi to sposobili tie vlozky. No na druhej strane, nemam ich preco podporovat. 3-4 mesiace je dost dlha doba. A keby som pri kazdom produkte cakala a uzivala ho rok, tak pridem do minusu. A nakoniec, nikto negarantuje, ze mi to pomoze. Druhym vsak mozu ucinkovat, nase tela funguju rozne, len som chcela pridat svoju skusenost.

Aby si niekto nemyslel, ze chcem niekomu prekazit obchod, alebo cosi podobne, kuknite si moju temu spred vyse mesiaca, tam som sa presne pytala na vase skusenosti, kedze som ich uz v tu dobu pouzivala uz 2 mesiace, tu je link www.zdravie.sk

Prajem, nech kazda najde to, co bude ucinkovat :)