:::::::::: PRECO SME TAKY ROZTUZENY?????:::::::::::

Príspevok v téme: :::::::::: PRECO SME TAKY ROZTUZENY?????:::::::::::
nestastnik

Mame menso-vacsi problem.S mojim dievcatom,sme mocno roztuzeny na seba.Zacina to asi tak,ze prvy tyzden su bozky,potom,si zacneme liezt pod tricka,o tri tyzdne si uz lezieme pod gatky.Neskor to konci tak,ze to spolu robime,ale asi tak,ze nejdem ani dnu,len som v pyskoch,ci ako sa to vola,tak nejako.A potom cakame na kramy,hovorime,ze uz nemozeme.pridu kramy,odidu a davaj,zas dookola.Na prvy pohlad nic zle,ale vieme,ze to nemozeme robit,mame len 16,ale ta tuzba je velmi velmi silna.Prote prosim,hlavne starsie,skusenejsie osoby,aby mi poradili,ako mame tu nasu tuzbu drzat na uzde a hlavne iba po urcitu hranicu.

kola

poznám ťa, už môžeš hocčo napísať, hocijakú tému otvoriť,,,ty píšeš takým typickým štýlom:)))
podla mna s tebou nie je všetko ok, ale to myslím teraz fakt vážne...
pred pár dnami..ešte strasti plný príbeh..pomoc psychologa, no nepočúvaš...a teraz taká túžba po sexe???nemáš čisto v hlave!!!!

:)))

si taky priehladny, ze to az pekne nie je..aj keby si si hocičo vymyslel, my ta tu spozname:))
uz nie si teplos?to je skvele, gratulujem

kola

CARMELO, WASCHING MACHINE, IBANEZ...čau maldý...nová téma:)))nový nick, nový mail:))
Rozumne..
konečne píšeš o niečom inom.veci ste už vyriešili???takže nie si gay, ked ste taký roztúžený.:((

Rubi

Ak mas pocit ze este nie je ten spravny cas tak s tym pockajte kym nebudete citit ze uz ste aj psychicky pripraveni.

ronka

Ja vam to sice neschvaľujem ale keď je už taka tužba tela tak naozaj použi ochranu??? Aby sa niečo nestalo a potom by vas to mrzelo...tak sa neboj a skus to ak to tak citite???

nestastnik

ale chapete,ja chcem aj nechcem,ako chcem,pretoze ju lubim strasne velmi,ale nechcem,pertoze,viem,ze este nieje cas a ze to nechcem lutovat,ale myslim,ze je nacase nosit kondom,ale ako ho zohnat?

a...a

neboj nestastnik,kludne ak chcete tak si to "rozdajte" nieje na tom nic zle.. ja ked som mala 14som prv krat spala s chalanom... nemusite cakat do svatby :) vela stastia