Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

fuuuuuj

sweater

podla toho co je to za jedla a ake su velke, ale to je na najstupidnejsia strategia kao chudnut ak zacnes znova "normalne" jest, naberes viac kilo ako si mala pred tym

evik1

super krabičková diéta,aj ja by som prijala,keby mi to niekto tam chystal,haha,ale nie fakt,ved to je normálne mrkvu a jablko do sáčku,chlieb rožok jogurt hoci čo.kto má deti vie,ako to je ak sa stihnem postarať o druhých,šibnem tam aj pre seba a je to.Je to aj o pohodlnosti,ja mám 18 roč.sestru a tej musí mama všetko chystať,lebo.....si kúpi fastfood a to bude ešte horšie pre obe strany.mame to ide do peňazí,hoci má pre nu vždy doma obed a segra žerie nezdravo,potom narieka,že je tučná.ale aby si sama načistila zeleninu...to jej musí mama nosiť k PC,to je hrozné,neviem ako budú vyzerať jej deti,variť nič moc-inteligentka.Ja keby som si do hory ked som brigádovala nič nezobrala a tam sa ako maká,veľmi by som nepochodila.diéta-nediéta,proste tam bol každý cukrík dobrý,ale také puťky,čo sedia na riťke a nevládzu dojesť pol jogurtu,alebo nestíhajkú,ozaj a na wc stíhajú?priama cesta k vredom,nie hned-postupne ,potichúčky.

Milky

Vyhovorky nezaberaju.. Kup si 5 plastovych nadobiek. Den vopred si do nich daj, co budes jest. Budes mat cas si spocitat a premysliet, co do nich. A ked ti zazvoni pripomienka v mobile, tie 3 minuty si urcite najdes.
Do nadobiek si navaris puding, zalejes ochutene vlocky, vlozis jogurt, konzervu tuniaka, bbkeksy, i polievku, maso so zemiakmi a podobne.

bibi123

ja tiez jedavam len raz denne, niekedy 2x a som tu. Ked som jedavala viackrat denne, tak som priberala...ale tak ja mam asi divny metabolizmus, lebo cez den, alebo ked som zaneprazdnena, hlad vobec aj napr. do 21:00 nepocitujem:O))) na udrzanie postavy Ti ale urcite odporucam nejaky sport-co z toho, ked budes chudsia, ale mlandrava???

jajka001_

decko blbé :))) este sa aj vyhovara ze ne naschval :))) tak co sa potom pytas kolko schudnes,há ?klamarka :) jedz normalne a zacni sa hybat, nebud leniva, chod sportovat.

maruska123

pokym nie si top manager, ktory fakt mozno nema cas na poriadnu stravu,tak si cas najdes vzdy...a hlavne ked chodis do skoly, su to len vyhovorky..ty nevies co je to nemat cas

ked budes mat deti a chodit do prace, potom to pochopis

a jedlo si mozes nosit aj z domu

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

fuuuuuj - Fórum - ZDRAVIE.sk