prerušovaná súlož pri antikoncepcii

jankaaaaaaaaa

alexandra: jedinym sposobom akym mozu atb ovyplvnit ucinok hak je taky, ze atb narusuju floru v zaludku, odkial sa lieky vstrebavaju, teda moze narusit ucinok vstrebania antikoncepcnej tabletky. nie ze atb uplne zrusi celu antikoncepcnu tabletku a stane sa z nej uplne neucina lentilka. a ak by nahodou doslou k zlemu vstrebaniu tabletky, prejavilo by sa to spinenim.
k ovulacii dochadza pri niekolkych vynechanych tabletkach po sebe. ak zena ma blokovanu ovulaciu vplyvom hak, tak je akoze neplodna a neotehotnie ani pri sustavnej celodennej ejakulacii do posvy, to proste nieje mozne

dedy

toto nie je ani jednopercentná možnosť, veď berie hak, (aj ked brala atb, ktoré môžu ovplyvniť účinok hak) ale mala prerušovanú súlož dokonca. Pravdepodobnosť hraničí s nulou. Ale vážne nechápem, načo ženy do seba pchajú hormóny ked ani nevedia, že antikoncepcia je proti počatiu, a že je to na to, aby sa partner mohol bez obáv do teba spraviť, a pokiaľ ju berieš presne na čas tak nie je o čom, otehotnieť môžeš ak by si ju nebrala podľa návodu, zabúdala tabletky, vracala, hnačkovala...

alexandra456

myslim,myslim,myslim,stale len myslim,stale si hovorim ,ze nemozem byt,je to absurdne ,stale stale ,ver mi,snazim sa to nahovorit si to dlho .... ale vzdy pride zla myslienka a vsetko zruti.

no napriek tomu dakujem velmi krasne kocky,ze ste ma ukludnili,zglbali aka som paranoidna,lebo mi to velmi pomohlo :) rady skusenejsich mi urcite pomohli

alexandra456

presne,ten nezmyselný strach ma ničí už pomaly 10 hodín :D ... človek sa strašne vylaká,pokial príde k niečomu,čo sa mu ešte v živote nestalo

jajka001_

tak radsej mierne paranoidna ako lahkovazna:) ked nam hori pod zadkou, kazda ma nezmyselny strach :)staci ak je tam jednopercentna moznost.

maruska123

aj ked bol ucinok znizeny (ak bol),tak nebol nulovy a mali ste prerusovanmu suloz, nie??

dievca, nemysli si, ze otehotniet je take lahke a uz vobec nie pri prerusovanej sulozi preboha!!!

a po antibiotikach sa staci chranit este tyzden, a toto uz je takmer mesiac aj pol

nebud paranoidna

alexandra456

jankaaaaaaa
www.cme.sk

antikoncepčné lieky: v tomto prípade existuje riziko, že antikoncepcia nebude účinkovať naplno

takže pevne verím v to,že v moojom prípade ju neznížili natolko,aby k niečomu došlo :/

jankaaaaaaaaa

jedine atb ktore znizuju ucinok hak su atb na tbc a ine silne lieky, ktore predpokladam ze si nebrala.
nechapem zeny, ktore beru hak a vobec ani nevedia ako to funguje, co ju ovplyvnuje a naco sa vobec uziva.. naco to beriete ked nemate ani sajnu o co sa jedna???

alexandra456

maruska123
ja viem,len rozmyslam nad tym,ze co ak bol učinok oslabeny natolko,že aj pri prerušovanej suloži som mohla otehotnieť.ale to mi nejak neprichadza v uvahu..no aj tak som ako na ihlach ...