Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Termin porodu

Príspevok v téme: Termin porodu
vierus42

Ked som zistila ze som tehotna nevefela som povedat dvojej doktorke poslednu menstruaciu a tak teraz nevien kedy mi male pride na svet.podla doktorky som v 26+4 tyzdni a alo termin porodu mam dva napisane v tehotenskom preukaze najprc je 10 februar a druhy termin je podtim 6 januar sim zufala poradte mi

Weva

Vierus nerob si z toho tazku hlavu, ja mam presny den poslednej menstruacie a moj termin porodu moze byt kedykolvek (mohol byt) medzi 07.11. a 05.12.

Takze tiez mi to moc nepomoze :) - a idealny ze 21.11. - no urcite si to krpata nacasuje podla seba...Proste kazde babo sa derie na svet inokedy.

Ustriehni si kedy mas za sebou isto taku tu hranicu 37-38tt a cokolvek potom je uz uplne ok... a i predtym - aj tak s tym nic nenarobis :)

jajka001_

vidis, tak nech si kupi ten test:) len za to sa plati :)) a ktovie ci to neni len na prve mesiace, ona je uz v polke

sweater

aha :), a aj dneska som niekde na nete narazil na reklamu na tehotensky test ktory ti urci v ktorom si tyzdni, mozno aj dni :D, ja som bol v tom ze to vie lekar presne urcit :)

jajka001_

oni to urcuju podla poslednej menstruacie, tiez tak plus dva tyzdne, ked nevedela tak to urcila priblizne, ale myslim ze v neskorsich stadiach to ide viac presne urcit

sweater

nechcem urazat tvoju doktorku, mozno sa mylim ale myslim ze je normalka ze lekar vie urcit presne na den ako si dlho tehotna, tak neviem..

jajka001_

mozno je zufala preto ze sest tyzdnov pred porodom sa ide na matersku a nevie kedy ma ist. ak je nezamestnana, tak netusim preco :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Termin porodu - Fórum - ZDRAVIE.sk