Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako casto cvicite na rotopede?

Príspevok v téme: Ako casto cvicite na rotopede?
jemneperliva

ahojte, kupila som si rotoped a mala som v plane na nom jazdit hodinu denne (ucel redukcia vahy), ale v roznych clankoch na nete odporucaju cvicit max. 4x tyzdenne, lebo inak si svaly neoddychnu, zvyknu si a nebudu reagovat po case.
Ake mate prosim skusenosti vy? cvicili ste denne a pritom zhodili? dakujem:)

Helus

dazdovka666 ja nemyslim teraz za 2 dni,ja uz chudnem skoro 8 tyzdnov,vaha uz isla dole,ja sa vazim pre kontrolu,ci som nabehla spravne,hlavne vecere bielkovinove+ zelenina.

youki

strucne: Idealne kazdy druhy den. Ak chces chudnut tak to zacina asi po 15-30 minutach cvicenia (v zavislosti od veku, stavby tela ... najprv sa telo zahrieva - zbavuje cukrov, potom ked sa minu nasleduju tuky). Snazit sa dodrziavat rovnake primerane tempo (nezadychat sa), cvicit okolo 60-90 min, ale nie ak je to prvy trening - zacat treba opatrne.
Ak to prezenies (alebo nasadis dlhodobo rychle tempo), organizmus vyhladovovie a budes nutena stratenu energiu doplnit (ak nedoplnis, organizmus zacne robit zasoby a schudnutie sa nekona)

dazdovka666

Helus, za tie dva dni urcite nic dole neslo :) Hlavne sa nedaj odradit a bud vytrvala. A samozrejme nezabudni adekvatne Tvojim planom zmenit jedalnicek, bez toho to skutocne nepojde.

Helus

dazdovka666 aj ja chcem este par kil dat dole,a potou uz si len biciklovanim vahu udrziavat.Zajtra sa vazim,tak som zvedava,ci nieco zislo dole.

dazdovka666

Ja sa snazim cvicit na nom kazdy druhy den po 40 min, to je pre mna osobne take optimum, bohuzial nie vzdy mi to vyjde... Zacni cvicit postupne, ja vela bicyklujem aj na obycajnom bicykli, takze 40 min nerobi problem. Cvicim na prvom prevode, viac nie, svaly nepotrebujem :).
Nerobim to ani tak kvoli hmotnosti, skor kvoli kondicke, ale vsimla som si, ze ked cvicim pravidelne, nepriberam, aj ked viac jem.

Helus

Ahoj jemneperliva,aj ja mam doma od vcera kondicny bicikel,sice zatial pozicany,ale ked nebude problem s kolenom,tak si kupim aj ja.Ja idem zacat na nom odo dnes cvicit,ale ja zacnem pomaly 10 minut,a postupne budem pridavat,idem za mesiac na artroskopiu,tak nemozem slapat odusu.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako casto cvicite na rotopede? - Fórum - ZDRAVIE.sk