Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kokosový olej

Lamada

No ja mam presne ten z DM o kt. hovoríš, používam ho aj na telo (sice som čitala že sa to rychlo vstrebava ale tak v mojom pripade nejak nie, ale neprekaža mi to) a vyskušam ho aj na vlasy, velmi pekne dakujem za radu :)

quixinana

no je to taka vtipna siroka nadoba ako zavaranina, maju to tam, kde alverde kozmetiku alebo ak nie, tak sa popytaj a je toho dost za 7 e a ked to budes mat v kupelni ,kde je teplo tak to bude tekute a ak tam,kde je troska chladnejsie, tak v tuhej konzistencii ked si to budes davat, neboj sa mnozstva, nech sa ti vlasy premastia,,ja som az nechapala ako mi ich ozivilo nemam take rozstiepene konce jak metla ale pekne tvrde ako zdrave vlasy

vlasy1993

quixinana: moc dakujem:) to akurat potrebujem:)lebo su strasne moje vlasy suche tak fuh dakujem:) jak to vyzera to v DM ku?:)hned aj pojdem kupit:) este dnes!:) nech to mam stvrtko co som doma:)

quixinana

vobec nie, stiahla som si vlasy do gumicky, urobila drdol, bola som doma takze ma nik nevidel a pekne sa vyzivili, premastili :)

quixinana

no ja som si ho dala na vlasy normalne na suche trosku zohriaty na cely den a noc a mam fantasticke vlasy- mam blond melir, cize boli vysusene a bohovsky to pomohlo,taktiez si ho natieram na cele telo aj tvar a mam ju ako babatko, mam ten z dm za 7 eur aj nieco, ja si ho len chvalim a som nadmieru spokojna :)dokonca sa da na nom aj vyprazat a nadherne vonia !

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kokosový olej - Fórum - ZDRAVIE.sk