Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

mam ci nema ist na VS

Príspevok v téme: mam ci nema ist na VS
johnQml

Tento rok koncim odbornu skolu dopravnu, ucim sa celkom fajn (1 - 2). Neinklinujem k nicomu specialnemu, v doprave vsak pokracovat nechcem. Celkovo mam pocit ze na technicke veci nie som.
Rozmyslam ci ist na VS. Celkom ma bavi nieco nove sa dozvediet, resp. neist tam len kvoli titulu/mat VS ale len tak pre vlastne vedomosti, skusenosti, spoznat novych ludi, paci sa mi predstava naucit sa nieco nove, zaujimavejsie nez je doprava:) ale ako tak citam tie rozne anotacie k predmetom ktore danemu studijnemu programu prisluchaju, ake profilove predmety su tak sa mi to moc nepozdava. Clovek myslel ze sa tam ucia predmety k veci, k danemu odboru ale tam je strasna omacka okolo toho. z jednej vedy hups do druhej, medzi tym hodina dve prestavky a zase. na ake skoly chodite vy?ste spokojni s predmetmi?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

mam ci nema ist na VS - Fórum - ZDRAVIE.sk