Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

mimomeštručné krvácanie

Príspevok v téme: mimomeštručné krvácanie
elinkaaa

Chcela by som opýtať či nemáte niekto nejakú skúsenosť. Gynekologička mi predpísala novú HAK Daylette. Začala som ju brať 1 ale 10 som ju vysadila lebo mi bolo zle a mala som aj krvavý výtok asi 2 dni. Včera som znovu mala krvavý výtok a večer to už bolo klasické krvácanie. Ale krv má zvláštne tmavú farbu a pri močení mám veľké bolesti. Je možné že to krvácanie mám z vysadenej HAK alebo to nie je ono. Som proste mimo domu tak newem či zbytočne stresujem alebo by som mala isť dom. Predtým som z MZ nemala nikdy prblém a brala som Yadin. Za radu ďakuejem. ela

elinkaaa

ja som ladvinarka to nieje zapal mocovych ciest ......to su bolesti v posve .....ale ked pri moceni vyvijam tlak ...vetdy to boli

Laurina22

Intermenstruacne krvacanie alebo spinenie je pri zaciatkoch uzivania HAK bezne(pozri pribalovy letak).Mohlo ho sposobit aj vysadenie HAK a ak mas krv v moci(utieras sa a na papieri vidis take nitky krvave) tak mas zapal mocovych ciest.

Urcite treba ist k lekarovi.

maruska123

neviem, tazko povedat...asi by si sa mala poradit so svojim gynekologom...ked nemozes k nemu prist, tak mu normalne zavolaj

ale inak daylette ma tie iste hormony ako yadine, iba trosku menej estrogenu..ale inak to zlozenie je rovnake

elinkaaa

lebo predtym som nicpodobne nemala a nebrala som Yadin stale .....aj kvoli operacii som musela HAK vysadit a nikdy som nic taketo nemala .....vies ale brat dalej HAK ked ti sposobuje take bolesti hlavy ze nemozes ani spat mi nepripadalo normalne ....

maruska123

mala si ju brat dalej..to je normalne prve mesiace, spinenie je dost caste pri zacati uzivania antikoncepcie..

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

mimomeštručné krvácanie - Fórum - ZDRAVIE.sk