Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Porážka

Príspevok v téme: Porážka
AsiMiUžHrabe

Dobrý deň. Včera okolo druhej poobede mi trochu zabehlo a riadne som sa rozkašľala. V tom momente som pocítila (normálne som to aj počula!) akési puknutie v hlave niekde na jej boku vľavo a hneď nato otrasnú bolesť, ktorá bola najskôr len na tom mieste a postupne sa šírila.
Odvtedy ma bolí hlava. Nie je to v kuse ale skôr v takých návaloch. O
kolo 4ej som s tým bola na pohotovosti lebo tie návaly boli fakt hnusné. Ale doktorka povedala že keby ma trafilo, že by som pociťovala aj iné príznaky (bolo mi nevoľno ale to bolo možno len tým že som šla autom ). Že v tom nevidí žiadne neurologické ťažkosti. a nakoniec z toho vydedukovala že je to psychyka, chrbtica atď, atď...
lenže ja jej neverím! nemyslím si že to puknutie a následné bolesti bola len náhoda!!!
v noci som si trošku necítila tú polku hlavy kde sa to stalo a tá ruka na opačnej strane...mohla som ňou pohnúť a predsa len som som si ju akosi necítila. Akoby ani moja nebola!!! Potom to prešlo. No od toho puknutia mi občas príde nevoľno, hlavne keď prudšie otočím hlavou alebo ju skloním. Niekedy sa mi ťažšie dýcha.
Tak som bola dneska zase ale pani doktorka na to s prepáčením s...
Na príhodu som príliš mladá, mám skoro 18! Aj keď poznám babu ktorej sa to stalo v 16...
Predsa len mám strach lebo si myslím že to fakt nebolo náhodou!
Čo si o tom myslíte vy?

Jefitto

atm nie je to bežné, ale je to možné... jednemu typkovy u nas v meste tiež nechcel nikto veriť, že má niečo s mozgom, tak ho liečili na nejaký vírus až kým neupadol do komy, v ktorej je už dva roky... mal vtedy 8 rokov

elko

Zbytočne si to namýšľaš, stále myslíš nato či niečo nepocítiš...všímam si to intenzívnejšie a pritom aj normálne javy sa ti zdajú byť zvláštne. Skús si hovoriť, že sa cítim dobre a nič sa nedeje, nevšímaj si to. Myslím, že keby to bolo vážnejšie mala by si iné a horšie problémy.

Jefitto

U slovenských lekárov sa dnes nemôžeš spoliehať naozaj nanič... osobne som sa ešte nestretol s takým lekárom, čo by spravil všetko pre to, aby pomohol... skôr naopak

pozri-

...no,ja poznam cloveka ktory mal cievnu mozg.prihodu a keby nesiel na vysetrenie nikto by nepovedal ze ju ma...len vysetrenie CT A MR halvy na pohotovosti potvrdilo ze ju ma .../a dokonca mu tam zistili ze mal aj v minulosti-a on o tom vobec nevedel/asi je to tiez zradne...
priznaky mal len dvojite videnie a skrivilo mu jednu stranu tvare-inak nic-sama lekarka sa cudovala-lebo bol aj pri vedomi,aj silu mal,ziadne ochrnutie a podobne veci...no proste neuveritelne...u kazdeho je to asi individualne...
ja by som na tvojom mieste sla na CT alebo MR...len je pravda ze taketo priznaky ma viac ludi-aj ja ich mavam-ale pripisujem ich skor k inym veciam...
ale ak chces mat klud-tak radsej chod na vysetrenia -aby si tym stresom ako na to myslis fakt nepritazila...

annddyxxl

ja ti poradim len jednu vec a to zmenit doktorku....ked ma takytop pristup k tebe potom neni co riesit pytaj kartu a padaj od nej k nejakej normalnejsej..alebo aj k muzovi doktorovi oni maju iny pristup..

Jefitto

Ale zase môže byť rozdiel, keď dostane porážku 80 ročná babka, ktorej už veľa času aj tak neostáva, tak ju to možno môže až tak dať dole, že ledva klipka očami. Ale mladému človeku povedzme len bude trpnuť ruka...

eam

Aj keď to nie je porážka, je to čudné. Tiež by som kľudná nebola. Počula som o jednej pani čo jej pichlo v hlave a nato umrela. Praskla jej cievka. Najideálnejšie by bolo CT alebo MR, ale to záleží na lekárovi ako to on vidí. Smola je len v tom ak to nevidí a dopadne to zle.

maruska123

presne, ako napisal jeffitto..keby ma porazku, tak by toto ani nenapisala, nevedela by rozpravat a bola by uplne mimo..sama som to na vlastne oci videla..a taketo priznaky ma pri porazke kazdy..nie je to len o trpnuti ruky

maruska123

prepacte, ale mne to pride strasne nafuknute...clovek si vsugeruje ze ma porazku a zrazu ma priznaky...trpne ruka aj mne, aj nevolno mi je aj hlava ma boli..a porazku nemam...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Porážka - Fórum - ZDRAVIE.sk