Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Depresia zo sexu

Príspevok v téme: Depresia zo sexu
ZED

Ahojte.Je mi trápne už len o tom písať no nemám na výber. často sa mi stáva že zažívam depresiu po sexe i ked je to s mojou priateľkou ktorú mám veľlmi rád prežívam hrozné pocity ako by som spravil niečo zle alebo niečo ako hanba .priateľku milujem a nechcem ju trápiť takýmito čudnými vecami neviete niekto poradiť aské máte skúsenosti ak vôbec niekto taký ako ja je?

ZED

Ďakujem za názory. no stáva sa mi to v podstate do istej miery po každom sexe. nieje to tak silné ale intenzívne ako predtým ale cítim to.mal som priateľku 6 rokov a od vtedy už prešli 4 ako sme sa rozišli a zisťujem že pociuťujem určitú úzkosť z nového vzťahu neviem čím to je ale bojím sa znova zaviazať i keď terajšia priateľka je úžasná a mám ju veľmi rád v určitých momentoch by som najrasdsej povedal dosť a zas inokedy bez nej nedokážem byť. asi som také klbko depresie :)

DobraRada

Mozno je to tym, ze sex je v spolocnosti povazovany skor za nieco zle ako dobre, hlavne smerom k detom, pubertakom a dospievajucim a prave teba sa to akosi podvedome dotklo. Mam kamosku, ta to citi podobne, jej byvaly tiez. Mavam to stale?

hornet

Tak môže to byť spôsobené výchovou napr. v kresťanských rodinách. Je to považované za niečo neslušné, môže sa stať že to potom v človeku ostane

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Depresia zo sexu - Fórum - ZDRAVIE.sk