Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

duchovné očisty

atm

prepacte mi, ze tu spamujem, ale neda mi este zareagovat na nasledovne
"extremne jednoduche je take nieco zrealizovat? To ti naprogramujes sikovnejsi student, co skolu nikyd nevidel, staci mu kreativita a par kniziek."
a odkial si mily majesty myslis, ze sa vzali v tych knizkach tie rozpoznavacie video algoritmi, biometria atd? spadli z neba? tieto poznatky su vysledkami vyskumnej cinnosti vo vysokom skolstve len ty si bohuzial mylis vyskum a vyvoj technologii s ich podstatne trivialnejsou aplikaciou

ojka

no jak sa nám ta téma "pekne" zvrtla... ((:
Denizka, anjeli, archanjeli? ano, verím... (:
ale neviem, čo si mám predstaviť pod "podobnými duchovnými rituálmi"...???

atm

mily majesty, odpusti mi, ze sa ta uvedeny modelovy priklad dotkol, kazdopadne by som ta rad poziadal, aby si sa pokusil este raz pouvazovat nad pointou

atm

nepovazujem to za absurdnost a nikde to nevylucujem, skor naopak, som presvedceny, ze takyto 'monitoring' a tiez to nejake 'regulovanie' informacii urcite existuje, len tolko, ze toto nebol zrovna okruh, na ktorom sme zacali debatu:)

mimochodom zijes v usa? a co ta tam priviedlo? (a necnie sa ti po rodnej hrudi?:))

jajka001_

myslim ze pri percentualnom pomere ucasti na volbach na slovensku ta nemusi trapit, kto ma volebne pravo :)
mimochodom este nedavno nemohli volit zeny
este predtym nemali volebne pravo urcite spolocenske vrstvy
a kto hajil ich zaujmy? nikto. kazdy sa staral o tie "svoje"

Majesty

Dnesne superpocitace maju schopnost pocitat a simulovat rozne supernovy, tak kde je problem, aby nesimulovali rozne ludske masy ? Teda ich potencionalne spravanie.

Majesty

atm, a kto si TY, ze povazujes za nematfyzaka za idiota?
Vies kolko matfyz alebo kohokolvek ineho je pred stavom cisteho osvietenia z idiotizmu? (tj. horsie to byt uz nemoze)

Co ak niekto nema skolu, ale 1 napad prevazi celozivotnu pracu nejakeho matfyzaka ? Vies ako lahko je mozne vygumovat mozog matfyzakovi?

Si ty matfyzak? A neveris na technicke moznosti sledovania jednotlivca? Vies ty vobec ake jednoduche a kolko malo CPU time potrebujes na rozoznanie cinnosti jednotlivca? (tj. ak niekto vykrada auto, kamera to rozpozna)

Vedel si o tom, ze v obycajnom hypermarkete su kamery, ktore su schopne sledovat jednotlivca a vedel si, ze ake extremne jednoduche je take nieco zrealizovat? To ti naprogramujes sikovnejsi student, co skolu nikyd nevidel, staci mu kreativita a par kniziek. Pokial neveris, daj mi dobry argument, preco obycajny objektiv, alebo fotak v telefone dokaze sledovat tvar cloveka.

Vies kolko ING voli Fica ? alebo si myslis, ze 30-40% slovakov co ho voli je uplne najnizsia vrstva?

V jednom mas pravdu, ludia su blbci, a preto silne nesuhlasim s myslienkou, aby mala "chytra vrstva" alebo "myslitelia" hlasy x-nasobne vyssie. To nemoze dopadnut nijak inak ako KATASTROFOU.

Alebo si chybal na hodinach Historie ?!

jajka001_

len par dni dozadu som citala o tom ako sleduju dianie na socialnych sietach a v zavislosti aj od tohto faktoru sa zariaduju- a je to celkom logicke, ved na to socialne siete su :) len slepy by to nevidel

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

duchovné očisty - Fórum - ZDRAVIE.sk