Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dali ste si niekto odborne vypracovat rodokmen?

enonuno00

Kolko stojí vypacovanie takého rodokmenu aj s tými ich profesiami a fotografiami?? A kde mi to spravia?? som z BB-

*inko

toto si dám určite raz spraviť :)
vždy som sa rada s maminou usadila počas zimných večerov k starým fotkám...aaa už sme klábosili..kto bol kto :) kto čo robil :) veľmi ma to zaujíma a chcem vedieť po kom vlastne som hehe :)

Joo

to bolo davnejsie ....co si pamatam ,bolo tam i genealogicka tabulka (rodostrom) cize i bratranec ,stryko ...... zamesnanie ,foto sa da zistit na poziadanie cize ,ako info. navyse

no a ak se na genealogii (ci kde) nieko nesekol ,mala by som vlastnit trón :-)))

ja som sa moc nezaoberala rodokmenom ,skor rodicia ,tak ti pisem ,len to co si pamatam

Harper

Preco, mas pocit, ze nebol pravdivy? Co vsetko obsahuje taky rodokmen? Aj bratrancov, strykov a tak? Mna by zaujimalo aj ich povolanie, da sa to zistit? A najlepsie by bolo aj fotky :-) Ale to som uz asi narocna.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dali ste si niekto odborne vypracovat rodokmen? - Fórum - ZDRAVIE.sk