Koloidne striebro

Strieborna

a to nic ze si mimo temy som rada ze si mi otvoril oci len ked mozes tak mi este pomoz ako by som si mala delit stravu a co by som mala jest aspon kazdy den aby som vylucila skodliviny z tela :/ ak by si bol taky dobry a dakujem ti pekne

Strieborna

tak to si ma teda fakt nepotesil:( ja pracujem v stresujucej praci a staram sa o rodinu ktora je skupa.. takze na ranajky sucha zemla s maslom a toto co som pisala..
nechcem prist o svoje zdravie fakt nie .. bojim sa .. dneska si kupim kilo mandarinok a budem ich stale jest :( som nevedela ze to tak moze byt hrozne somnou :( a s tymi parkami ? uz ich v zivote nevlozim do ust :(
chcem byt zdrava uplne aj z vnutra len neviem ako na to a viem ze jeden den mi nepomoze na to aby mi bolo lepsie :( fakt ma to trapi a som si myslela ze ked jem take tak mi to neublizuje :(

BJ

Strieborna, ta strava, ktoru si napisala, je priam katastrofalna. :-) Dufam, ze to watermelon necitala, lebo sa zhrozi aj ona, a pred spanim jej take traumy urcite netreba. :-)

Henta strava + stres = choroba a predcasny cintorin, medzi tym kopec utrpenia, tomu ver.
Hentaky den si urob 1x do tyzdna, a zvysok same ovocie a zelenina, ake parky, zemle, "meso" z ryzou, pletenka. Preboha ziveho! :-) Aspon 50% stravy musi byt surovej, kde tam mas ovocie? Kazdy den aspon kilo ovocia, a nalacno, nemiesat z nicim, inak sa nepohnes dalej. (teraz v zime to bude s ovocim trochu horsie)

Taku stravu zvlada do 40tky len niekto, kto pocit stresu prakticky nepozna, fyzicky pracuje a ma silne, zelezne travenie. Ale... aj toho to casom zmori. Hlavne dnes, ked maso je neskutocny sajrajt (prave vediem diskusie o kvalite masa a potravin v inej teme), pecivo je otras tiez, kombinovat maso a ryzu a zemiaky, za to ti zaludok teda vdacny nebude (precitaj si co je to delena strava), a parky... no prepac, to maso ani nevidelo.. su to zomlete zvysky zvierata z odpadovou mukou, zlepene a dofarbene roznou chemiou. Tu vec uz nikdy nevloz do ust, ked to myslis so zdravim aspon ako-tak vazne.
Ta strava, co jes, je cista kyselina, nemas tam nic zasadotvorne okrem zemiakov a zdibky zeleniny, ktorej zasadotvornost uplne zrusi to maso, cize ziadne odkyselenie sa konat nebude, zakyselujes sa stravou kazdy den, co spolu so stresom, ktory prekyseluje este viac, nez ta strava, znamena jedno. Akne len tak nezmizne, a zdravotnych problemov bude len pribudat.

Odporucam ti na zaciatok precitat si knizku Omladzujuce Odkyselenie od Kurta Tepperweina. Bez zasadotvornych potravin to nepojde. Aby doslo k naprave pH v tele, musi byt aspon 75% potravy zasadotvornej, a to iba za predpokladu dostatku pohybu na cerstvom vzduchu, a spravnom dychani, ktore sa da docielit iba bez stresu.

RNG

Zle travenie je z nedostatku roznych enzymov a kyselin, pripadne aj z nedostatku vlaknin a zleho osadenia criev mikrobami. To ma za nasledok stovky roznych zdravotnych problemov, vcitane zamorenia tela, alergii, nafukovania, znizenej imunity, malo energie, kozne problemy , slabu regeneraciu a moze viest aj k velmi vaznym problemom, po case, ked sa to neadresuje.
Ale tato tema bole len na uzitocnost koloidneho striebra, co je len antimikrobialny prostriedok, ucinny najma na povrchu tela, v nose, ociach a zaludku.Je aj na vyplachy. Dalej zo zaludka plneho kyselin sa z neho dostane len malicko, lebo iony stroebra sa rekombinuju a ostatok vytvori chloridy, ktore maju ucinok vyse 2 radov nizsi, ako koloidne striebro a vyse 6 radov nizsi, ako strieborne iony.

Strieborna

praveze sladke vobec nejem..... prestalo mi nejak chutit.. moje ranajky je zemla s maslom. potom obed hocico meso zemiaky ryza a k tomu hlavkovy salat ladovy salat alebo cinsky alebo uhorkovy alebo paradajkovy, potom kolac normalny kolac pletenka na poludnie a vecera parok a zemla.. takze ked si to tak zhrniem vela sa nenajem....... :/ takze od coho to moze byt ? ked nejeem nic take hrozne ? :(

watermelon

jaj na to som nemyslela, ze nebio, len bio, alebo zo zahradky a obmienat. pozri hocijaku cestu si vyberies, hocijake aloevera ti ani zdaleka tak nepomoze ako ked popri tom zmenis stravu, ja viem tazka predstava pre niekoho kto je navyknuty na urcity typ stravy, avsak hocico budes do seba davat, moze to byt akykolvek zazrak, na trvalo nepomoze, lebo zanesenie organizmu nepusti. ano ale vera gel super odstravnuje lepidlo kazein zo syrov ulozeny v crevach, ale ci aj bez zmeny stravy, na reznikoch, syreckoch a sladkostiach? kazdy chce zazrak, ale pri tom ani nepohnut prstom. bez prace nie su kolace.

Strieborna

no zacalo to ked som nastupila do prace :/ pred rokom .. zacala som chudnut z 52 na 45 kg .. potom som mala vyrazky vypadavali mi vlasy aj vypadavaju aj to vsetko este mam .. chodim kazdy mesiac na krvne testy ale vsetko je ok .. doktorka mi vravy ze to je len stres.. potom som bola ci nemam problem so zaludkom tak mi nasli ze mam zohnuty zlcnik neviem ako sa to spravne povie .. tak neviem :( ale este som cistu plet nemala :( stale mam vyrazky

BJ

Stres zhorsuje travenie, a blokuje energiu v traviacich organoch a vtedy sa ti pecen aj creva zanesu ovela rychlejsie. Ale pochybujem, ze by to bolo iba zo stresu, to by sa ti objavilo presne vtedy, ked ti zacal stres. Stalo sa tak?

Strieborna

a mozem sa spytat keby som pila aloe vera 100% tak by to ocistilo moj organizmus ?? mozno to je aj zo stresu mam narocnu pracu a to je mozno dovod preco sa mi to robi :(