Antikoncepcia a strata chuti na sex

fidorka

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, stratila som 6. v poradi tabletku antikoncepcie, mám pokračovať normálne v uzivan alebo niečo zmenit a ake su rizika, ďakujem za pomoc

veroncek

Beriem antikoncepciu desať rokov a posledný rok sa chuť ne sex úplne stratila.Chcem ju teraz vysadiť,ale neviem,či nebudem mať problémy s menzesom.

Markus37

Prepacte ze sa Vam sem miesa chlap, ale tuto temu som hladal, priatelka berie 4roky Mercilon, a tento posledny rok je to zo sexom uplne na nule, nehovorym ze nieje vobec ale treba sa jej doprosovat a nema naladu ani chut na sex, sama o tom rozprava a tiez spomenula ze to moze bit HAK, premyslali sme aj o ukonceni HAK, ale zase neviem si predstavit fungovanie sexu bez vsetkych zabran, proste neviem ani sam ktorym smerom to riesit, a pred rokom to bolo uplne ine, same pekne santenia a zazitky.

akinom007

no nic. Pomoze jedine vysadenie, ani zmena Hak na inu znacku ti nepomoze ak aj ano tak len docasne apo par mesiacoch uzivania inej Hak budes zasa na otm istom-VLASTNA SKUSENOST. dokonca ked som aj Hak vysadila trvalo hadam aj tristvrte roka kym sa mi chut ako tak vratila.

gaja

Inac u zien,ktore beru HAK je velmi znizena produkcia feromonov (tieto latky vylucuje telo zeny na "vabenie" muzov,robi ju ziaducou a neodolatelnou).Takze nielen tie zeny,co beru HAK maju znizenu chut na sex,ale aj ich partneri-muzi rychlo stracaju "chut" na partnerky.A co nastava?..Tak to zariadila priroda.Takze dalsi argument proti pouzitia HAK.Dalsia Informacia k rozmyslaniu...

evusaaa

HAK som uzivala 4 roky.posledne 2 roky som pocitovala nechut na sex.aj lekarka potvrdila ze je to z toho.mam kamosky ktore tiez maju s tym problem.po vysadeni som mala asi pol roka problem ale potom sa to dalo nejako doporiadku.niezeby som sex potrebovala kazdu chvilu ale zlepsilo sa to.

pipia22

ja som po porode 4 mesiace a beriem azaliu ta sa berie aj pocas menstruacie vkuse to je dobre ze nemusim robit pauzi a cakaz na menzes, este aj tak som ho nemala ani raz a som s nou velmi spokojna.

Lolo778

Ahojte.. ja pouzivam Yasminelle uz dva roky a som velmi spokojna.. co sa tyka straty chut na sex mozem to potvrdit.. beriem uz 4 roky antikoncepciu ale moj apetit na sex za postupne zacala znizovat a dnes to je uz take ze mi to ani nechyba.. a to som kedysi mala az nadpriemernu chut na sex..ked som ich vysadila znovu to na mna prislo..