Antikoncepcia a strata chuti na sex

zuzka222

a preco bohuzial?ved sex je krasna vec pravda ak mas s kym sexovat.a myslim,ze s hak sa zvysi chut na sex kazdemu,lebo sa mozte milovat,milovat a milovat...bez obav az do bezvedomia:-D

envy

ja beriem yadine a chut na sex, mam, nastastie/bohuzial :) skoro stale...takze je to asi dost individualne...dokonca mam pocit, ze mam chut na sex castejsie ako pred uzivanim HAK

zuzka222

neviem ci strata chuti na sex je prave z HAK.ale mala som ten pocit pri uzivani HAK NOVINETTE.teraz mam DIANE 35 a je vsetko o.k.ale urcite k nechuti prispieva aj stres,nervozita a kazdodenny uponahlany zivot.ale velku ulohu na mojej chuti na sex ma aj priatel.aj ked ju nemam on mi ju uz nejako urobi a vzdy to skonci pod paplonikom.

milotka

Ahoj.Ja tiež berem antikoncepciu.Berem ju asi pol roka.Zo začiatku to bolo celkom v pohode,ale teraz v poslednej dobe chut skora ani nemám.Neviem stoprocentne povedat či je to tou antikoncepci,ale docela som z toho nervozna,pretože svojeho priatela velmi milujem a nechcem ho koli tomu stratit!!!Až budete vediet ako to odstránit prosím dajte mi vediet.Dakujem...

markketa

mischell,pozri si o antikoncepciji Yadine je pisane na 2strany.zda sa mi,že to tam niektore baby tiež spominali,2veci ti upraví napr.ciklus a plet a delšie 2 pokazí.

markketa

ano nechut,soračik,kapanek som to blbo napísala.musím písat pomalšie a bez chýb.dakujem za opravu brunuska.

mischell

ale ja uzivam podla mojho gynekologa momentalnu spicku v antikoncepcii - yadine a je aj jedna z najdrahsich 1300,- na 3 mesiace a ma uplne najnizsi obsah hormonov :(( rozmyslam ze to asi este chvilku vydrzim a tak za pol roka to vysadim, len sa bojim, ze budem mat problemi s menzesom, ze sa mi to bude dlho davat do normalu. nemate s tym nejake skusenosti?

markketa

ja uživam lindynette20 a žiadnu chut na sex som nezaznamenalaôani moj manžel.kamaratke to dokonca pomohlo,že je v sexe aktivnejšia.