Bolest pri sexe

Príspevok v téme: Bolest pri sexe
lenka222

Prosim, velmi prosim o akukolvek radu. Vzdy ked sa chceme s priatelom milovat ma to boli :( uz pri vchode do posvy citim taku paliacu bolest a neviem co s tym mam robit. Skusame to uz dost dlho a nic. Na prehliadke u gynekologicky som bola, povedala mi ze je vsetko v poriadku, ze tam nema co boliet, ze je to len v mojej hlave. Samotne vysetrenie bolo pre mna utrpenie :( Pytala som si od nej mast na znecitlivenie Mesocain ale ked si to dam tak to zacne stipat a neviem co mam robit. Priatel je uz velmi smutny, chodime spolu uz velmi dlho a ja sa kazdy den citim viac a viac ako neschopna zena. Prosim o akekolvek rady, mozno ste s tym niekto uz mal problem. Strach sa vo mne prehlbuje a ja sa bojim ze nikdy nebudem vediet spravit mojho priatela stastnym a ze nebudem mat ani deti. Prosim taktiez ak vie niekto o nejakom dobrom online sexuologovi, napiste mi kde mu mozem napisat. Musim sa z toho dostat, musim :(

ezechiel

Noeviem, či si to nejak vyriesila, ale nemusis sa bat, nie si sama. Chodim s priatelkou 2 roky a máme ten istý problém. Ak si medzi tým našla nejaké riešenie budem ti vdacný ak poradís

Pikaču

Ak nepiješ tak sa ožereš aj z 3dcl.A vy ste ešte nepili?to koľko máte rokov ?šak niektorý ľudia pijú od 15.Ja napr.

kl...

milé dámi s tým alkoholom to vůbec nieje zlý nápad,ak nepijete skúsit velmi opatrne 2-3 dl vínka alebo + dcl likéru nesorej aj do lahkej náladičky ak to je v hlave určite to pomože

lenka222

lilynka
no tak to ti blahozelam, ja sa teraz citim ako uplne nefunkcna a zla zena :( niekedy uz fakt neviem co robit a stale sa to vo mne prehlbuje, skusim aj ine gely ale bojim sa ze to nikdy neprekonam, napokon ani moj priatel nebude so mnou stastny a nikdy nebudem moct mat deti, som dost mimo z toho vsetkeho. takze tebe sa to nakoniec podarilo uplne odstranit? v dobrom zavidim a nech to uz mas vsetko ok

lilynka

vieš čo, neviem tuším to bola začka primeros ale neparfumovaný...či tak nejak....trošku ma to štípalo, ale až potom....ale je pravda, že ma to trošku bolelo...ale ani zďaleka nie tak ako bez neho.....ale hlavne mi to pomohlo psychicky .. predtým som normálne mala stres aby sa len nenaskytla príležitosť spolu spať, teraz sa toho nebojím, už nemám pocit že som ,,nefunkčná,, a viem že sa to bude len zlepšovať..
čo sa týka lekárov, mna bolelo aj samotné vyšetrenie ale tak veľmi že to až možné nebolo a on stále že nič tam nie je všetko je v poriadku a tak, potom som zmenila lekára ( lebo som chcela aj iný názor) a povedal mi to isté....takže skutočne neviem....
inak prajem veľa šťastia a som veľmi rada , že nie som sama..už som sa bála že niečo so mnou nie je v poriadku....ale písalo tu viacero báb..tak to je další svetlý bod.:D

lenka222

lilynka dakujem krasne za odpoved, je malo ludi, ktori sa podelia o info o takych chulostivych veciach..skusali sme lubrikacny ale mna to velmi stipe :( teba nie? a necitila si bolest? tak to si mozno bola malo vlhka nie? dufam ze sa ti bude darit nadalej a na tych vysetreniach ti nic neporadili??? a aky gel ste pouzili prosim????

A ZaujimamSa neskusali sme to, my nepijeme vobec a zatial to nebudeme skusat :)

ESTE NEJAKE RADY PROSIM ?

ZaujimamSa

Nechcem zniet sprosto, ale skusali ste mat sex aj v stave miernej opilosti? Ak je to psychika, bolest by mala povolit. TYm nechcem povedat, ze sa mate opijat, len vyskusat, aby ste sa v identifikacii problemu pohli dalej.

lilynka

ahoj.....mám respektíve mala som ten istý problém, tak isto som sa cítila, to isté mi povedal lekár a aj potom ako som ho vystrediala za iného a ani neviem ako ešte povedať to, že mám pocit akoby som to písala ja.....ja som tiež absolvovala veľa vyšetrení a nič mi nezistili vraj je všetko v poriadku, tak som skúsila niečo sama....teraz najnovšie sme skúšali lubrigačný gel a dosť to pomohlo bolesť som takmer necítila. Hlavne nemaj pocit že si menej cenná, asi máš rovnako chápavého priateľa ako ja, keďže to ,,trpí,, ale vec, že ťa ľúbi preto aká si a sex je už len bonus k tomu.