ucinne latky HAK

maruska123

ved toto ti presne hovorim, ja som brala taku, ktora odburava tu vodu a pribrala som a teda dost..takze tak...je to rozne no..ked mas pocit, ze nemas dobreho doktora, preco ho nevymenis? ja som tiez nemala bohvieakeho, nasla som si noveho, uzasneho, ktory je naozaj ochotny pomoct, poradi vo vsetkom a netvari sa pritom, ako keby som mu brala cas a otravovala som ho

a aku antiku si mala predpisanu??? lebo teraz sa celkovo babam davaju skor tie proti zadrziavaniu vody v tele, nie kvoli tomu, ale kvoli tomu ze su to moderne druhy antikoncepcie, nezatazuju tak pecen, su aj na vlasy, nechty, aj ciastocne na cyklus, aj ciastocne dokazu upravit plet a hlavne, su uplne nizkohormonalne...takze asi tak

AlexSandra

Dik za rady Maruska!

Jasne, ze on by mi ju musel schvalit, kedze HAK je na predpis. No s lekarmi mam tak zle skusenosti, ze musim "po nich kontrolovat", co mi predpisu. A kedze sa mi nechce k lekarovi ist 2x, tak si chcem pozistovat dopredu :) Totiz, lekar mi predpisal HAK kvoli uprave cyklu. Recept som si nevybrala (uz prepadol), lebo som vahala, ci vobec do toho ist. Totiz na oficialnej stranke sa pise, ze znizuju telesnu hmostnost a ja som pomaly "podvyzivena", tak nechapem, co ho viedlo k tejto znacke. Okrem provizii. Mozno uprava zmeny cyklu suvisi nevyhnutne so znizenim hmotnosti (aj ked si to nemyslim). Pokial vsak to znizenie tel. hmotnosti spociva len v odburavani vody, potom je to ok, kedze ja asi ziadnu prebytocnu nemam :) Uz ma napadlo, otvorim post s inym nazvom..

Este raz dik, a chapem, ze kazda zena je ina, avsak su pozorovane niektore vseobecne trendy pre danu znacku a chcela som to vsetko vidiet pokope (pre rychlost) Vlastne.. keby som mala vela casu nazvys, pobrowsovala by som vsetky znacky a urobila spominanu tabulku ja :D

maruska123

ked chces hak kvoli nejakej konkretnej veci, povedz to gynekologovi co od nej ocakavas zhruba a on sa rozhodne, urcite si nevyberaj sama, to je najvacsia chyba

maruska123

nie, taka neexistuje...kazda hak ma na kazdu zenu ine ucinky, takze to sa neda generalizovat, na niekoho pozitivne a na niekoho negativne..darmo sa budes spoliehat na to, ze napr hak je dobra na vlasy, ked niekomu z nej padaju, napr ja som brala hak ktora nezadrziava vodu v tele a strasne som pribrala..ak chces vediet zlozenie, chod na stranku adcc.sk je to register liekov, tam si najdes kazdy liek s pribalovym letacikom