Reklama na LIDL - pesnička

lulu22

Ja mám tv občas pustenú len tak, ako zvukový podklad :D

hm, no myslím si, že mám dobrú prácu..nič mi nevadí, len to, že nie je dosť finančne ohodnotená..:/

a ty koľko máš rokov? už si pracovala niekedy?

umbrella9

Fúúúúj reklamy!! minule ma srali, kukala som Znovu 17 so Zacom Efronom, a non stop vkuse reklami strasne často davali, neviem čo im bolo, a akorát, ked bola taká silná scena tak tam jebli reklamu!! Uplne to stratilo ten cit..ja tiež vela telky nekukam, a to som nezamestnaná, a mala by som čas..ale nebavi ma to..

Ak sa možem opýtat, máš dobru pracu?? Baví ta to aspon??
Lebo ja ako brázdim tými ponukami na internete, jedna vačšia blbost za druhou sa vyklube z toho..

lulu22

bola u mňa sestra a púšťala mi pesničky na youtube, čo má v playliste a bola medzi nimi :) takže vďaka sestre :D

Ja si ani nemôžem dovoliť sedieť celý deň pri tv - cez týždeň robím :) a veď tam ani nie je poriadne čo pozerať, a keď už ide dobrý film, nenávidím prerušenia reklamou, tak si ho radšej pozriem v kuse na dvd :)

umbrella9

lulu22 - hehe, tak to sme dve. A asi aj ostaneme..hej, fakt keby dáky iný hlas, tak by to bolo možno ok..

a inak, ako si vlasne nasla tu songu z Lidla?? vravíš že náhodou - ako sa ti to podarilo??:D
P.S.: ja to práve tiež počuvam, super tá pesnička je, bombova!

A páči sa mi, že nepatríš medzi ludí, čo od rána do večera visia pred telkou, takých je málo.

lulu22

aau, normálne ma uši z nej bolia :D má hrozný hlas, možno keby to spievala iná, bolo by to lepšie..

no vieš, ja tv moc nepozerám :) a keď už, reklamy prepínam, ale tá Lídlacka hudba super výber hudby, tak som si to nechala pustené :)

lulu22

popravde netuším o akú pesničku ide :) i keď ževraj ju má môj kolega ako zvonenie na mobile, ale ešte som to nepočula :D
daj link, ohodnotím:)