rozpocet penazi v rodinach

Príspevok v téme: rozpocet penazi v rodinach
milada1111

ahojte,tuto temu som zalozila preto,ze by ma zaujimalo,aky rozpocet v rodinach mate.ide mi o to,ze ti co maju deti,ako si dokazu rozlozit peniaze tak,aby im to fungovalo a zili si spokojne.takze vas poprosim,ze by ste sa podelili so mnou a napisali sem ako delite peniaze a na co ich miniete.moja ukazka- zijem s manzelom v podnajme za ktory davame cca 400 eur,za stravu davame aj 300 eur cize dokopy minieme cca 700 eur.planujeme dieta,ale mam trosku strach z toho,ze sa nase stravovanie o moc zvysi,preto by ma zaujimalo kolko s detmi miniete za stravu za mesiac.dakujem pekne

??!!??

uf no mužov plat ti nepoviem lebo neviem ...platí šeky okolo domácnosti+ úver na byt cca 700 eur mesačne.
moj plat 400,- eur :-) ide na moj telefon školu pre syna, poistka net. to je dokopy cca 100 eur. zostáva nám 300 eur teda -50 na benzín. takže 250 eur + nejakých 70 eur gastrače. takže späť na 320 eur na stravu obliekanie hygienu......dá sa to. ale aby som bola spokojná a mohla kupiť čo chcem čo potrebujem by mi stačilo tak tých 800 eur. asi by som povedala. to by som mohla ísť do obchodu a kupiť na jedenie čo si zaumienim takto preratvam každe euro a obliekame sa zväčša v sekáči keď mám pravdu povedať....samozrejme okrem určitých častí (spodne pradlo, tenisky, a vôbec boty) ale už aj podprdu som tam kupovala a dokonca aj tenisky

milada1111

ospravedlnujem sa ,trosku zle som to napisala.minieme tak 200 ale kedze to dieta by prislo ze by to bolo aj tych 300?

milada1111

no je to moc,ale zijeme v uk a potraviny su tu drahe.tych 300 som myslela,ze keby bolo dieta.ved kolko miniete vy za stravu?lebo vobec netusim ako je to na sk,kedze mame v plane sa aj vratit.