Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ženy, dievčatá prosím poraďte mi ohľadom farby vlasov.

Príspevok v téme: Ženy, dievčatá prosím poraďte mi ohľadom farby vlasov.
Alexandra878

Takže moja prirodzená farba vlasov je svetlá oriešková.
Dlhé roky si vlasy farbím na tmavú hnedu.
No už ma nebaví neustále si dofarbovať po toľkých rokoch vlasy - keď nemusím - nemám šediny.
Ale neviem sa rozhodnúť či si mám nechať predsa len tú hnedú alebo si ju dať stiahnuť a budem mať svoje prirodzené.

Nie som si istá či mi tá svetlá farba vlasov pristane,keďže pôvodnú farbu vlasov mam taku fádnu a keďže moja pokožka je svetla, ale nie biela. A oči mam veľmi nevýrazné - sivo zelené.
Myslíte že by bolo blbé riešenie, keby že si dám hnedú farbu stiahnuť a potom tú pôvodnú už len budem zvýrazňovať zmývateľnými šampónmi? Netuším čo mi pristane a nechcem vyzerať ako strašidlo.

Prípadne ak viete o nejakom dobrom kaderníctve v Ke, kde by mi kaderníčka vedela poradiť vo farbe vlasov tak mi dajte kontakt.
Lebo jedna kaderníčka mi tvrdila že mi pristanú tmavé lebo mi zvýraznia oči a druhá tvrdí že svetlé lebo viac ide k pokožke.

Alexandra878

Nie určite nie som za prirodzenejšie farby, okrem toho táto farba by mi vôbec nepristala, ja nie som biela. Skôr je moja pokožka takej broskyňovej farby.- svetlej.Takže s takouto farbou by som vyzerala ako paradajka.

Alexandra878

Tieto farby sa mi nepáčia. Mám radšej farby ktoré vyzerajú prirozdene:) Ale ďakujem za tip aj tak.
A ešte niečo: mam hnede obočie

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ženy, dievčatá prosím poraďte mi ohľadom farby vlasov. - Fórum - ZDRAVIE.sk