Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

odstrihnute mihalnice

Príspevok v téme: odstrihnute mihalnice
Tete16

Baby toto je moj najhorsi polrok ak mam brat do uvahy krasu. Velmi si zakladam na ociach mozno az prehnane. Kazda mihalnica musi mat spravnu dlzku, musi byt vytocena na 85 az 90 stupnov a boze chran ak by neboli kazda na svojom mieste a nezlepene...Prva vec co sa stala na zaciatku pol roka je ze mi mihalnice vypadali (nieake imunitne ochorenie asi) takze som sa nemohla malovat asi 3 mesiace. Potom som sa dala nahovorit na trvalu mihalnic, aby som nemusela pouzivat klieste ktore vraj nicia mihalnice. A kedze na klieste mi funguju az na riasenku a aj to len na vodeodolnu, tak som si bola vedoma ze mi to riadne nici mihalnice. Nuz tak som si povedala ok tak teda trvala. To bola hlupost nad hluposti! Mihalnice mi sice vytocilo a miesto vysnivanych 90 stupnov sa mi mihalnice stocili do rolicky. Normalne ked ste sa na ne zboku pozreli vytvorili tunel.takze som sa zase nemohla mesiac malovat a nerobila som nic ine len ich svikla medzi prsty a snazila sa ich vyrovnat co najskor.(mimochodom vypadala som lepsie s nenamalovanimi mihalnicami ako ked som si na ten "tunel" naniesla spiralu) a teraz ked sa mi konecne ako tak vyrovnali, tak som si stupila na klieste a nevsimla som si ze sa ohli. A tak som si pekne isla vytocit mihalnice, cela hrda aka zas budem kocka po dlhej dobe, lenze tym ze sa mi klieste o kusok ohli tak sa ten vrchny kov nezacvakol a gumku ale o ten spodny kovovy okraj a ja som si v strede oka odstrihla mihalnice asi na sirke pol cm. Normalne mi je do placu! Co mam robit aby mi co najskor dorastli??????Baby prosim poradte,nestastnici.

Prskalka

S klieštikami si môžeš ľahko privodiť neštastie. Sama ich mám ale používam len zriedka, keďže som zo svojimi mihalnicami spokojná. A keď ich používam vždy si ich predtým trošku nahrejem.

Ale základná otázka - prečo sa tak veľmi snažíš aby si bola krásna až si ubližuješ? Mala som jednu známu, pekné dievča od prírody ale myslela si že nieje až tak pekná. Robila naozaj všetko pre to aby bola dokonalá. Každý deň vstávala o pol hodinu skôr aby sa stihla pripraviť, všetky tie šminky, make-up, spreje na vlasy z nej ale urobili teraz to čo je. Častokrát sa stalo že sa večer ani neodlíčila, teraz má pleť ako moja mamina. Vlasy od toho farbenia a sprejovania úplne zničené a navyše ju opustil priateľ keď zistil ako vyzerá v skutočnosti bez make-upu. Trápi sa z vyrážkami a vypadávajú jej riasi. Proste doplatila na všetky tie veci. Nestálo jej to za to. Veď ak sa máš páčiť nejakému chlapcovi tak potom taká aká si, teda určite ak sa má jednať o vážny vzťah.

K tomu tvojmu problému - daj si pauzu. Dopraj svojim riasam čas. Ak ti ale nejde o to ako si zničíš svoje riasi tak skús umelé riasi - sama s tým nemám skúsenosti, takže ti viac o tom neviem povedať. Tiež môžeš skúsiť zájsť ku kozmetičke a požiadať ju o radu. Môžeš sa skúsiť spýtať aj na tie umelé.

Ale radím ti, neviem aké sú tie umelé, či to až tak moc tie riasi neničí - ak nie tak to môžeš skúsiť. Ale keď sa ti tie riasi napravia nechaj ich chvíľu tak. Skús niečo iné, dopraj si skvelý kúpeľ s nejakou ovocnou penou, umy si vlasy s nejakým dobrým šampónom, namasíruj si nohy, daj si na seba nejaké pekné prádlo, nakrémuj si nohy, pred tým kúpeľom si zacvič, skús beh a použi pri tom mp3, mne to vždy pomáha. Proste sprav si pre seba raz za čas taký večer, že sa postaráš nielen o svoje telo ale aj o psychiku. Budeš vnútorne vyrovnaná a budeš sa cítiť po tom taká krásna že na nejaké ničenie rias zabudneš :-). Úsmev a vnútorná vyrovnanosť je ten najlepší a najbezpečnejší recept na krásu a navyše po tom o pár rokov nebudeš vyzerať ako strašidlo.

lochness

neber to tak vazne, pravdepodobne si jedina co si to vobec vsimas, lebo sa na to sustredis, tak ti to pride ako katastrofa a pritom to tak vobec nemusi byt... sorry ale daniela to tym obrazkom vystihla :))

co sa tyka toho aby ti dorastli - NESAHAJ na nich! nechaj ich nech sa z toho pekla cim si presli pozbierali, nie je to pre mihalnice prirodzene tak ich nechaj zregenerovat, ziadne klieste ani trvale...

a snaz sa NEBYT z toho v strese, psychika robi vela a ked sa budes nad takou debilinou nervacit, vypadaju ti este viac...

lionesssssss

dievča zlaté, nehnevaj sa, ale ty nie si normálna...

že imunitné ochorenie. ja byť tvojou mihalnicou, aj ja vypadnem a už v živote by som ti nenarástla... kliešte na špirálu, a hentakto sa týrať, sa nečuduj, že si ich mala tak slabé, že si si ich odstrihla a že ti vypadávajú...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

odstrihnute mihalnice - Fórum - ZDRAVIE.sk