Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

čo si mám o tomto myslieť?

Príspevok v téme: čo si mám o tomto myslieť?
marli

Som zvedavá na vaše reakcie na tuto tému.Takže,pred pár dnami som sa zamestnala v jednom bare(pizzerke) ako barmanka nikdy predtym som to nerobila,ale rozpravala som sa s majitelkou a bola velmi prijemna a hned ma prijala(potrebovala surne niekoho na vypomoc)jeden den som sa prišla zaučiť,no nevysvetlila mi čo kde je ani ako sa to robí a podobne takže na všetko som bola sama.Akurat bol sviatok a bol nával bolo hrozne vela ludí a ja som to všetko musela stihať.Kedž som neni vyučená čašníčka išlo mi to trošku pomalšie,zatial čo ona robila pizzu.Večer ked som odchadzala domov sa ma ešte spytala či prídem aj na druhý den povedala som ze áno dohodli sme sa o kolkej.Večer kamaratovi spomínala ze mi to celkom išlo akurat neviem poriadne čapovať,no bolo to ok ráno som prišla do roboty s tym ze sa somnou vobec nebavila len po mne zazerala a bolo tam take napetie ze sa dalo aj krájať.. o hodinku nato som sa dozvedela ze pred tym ako som tam prišla o mne rozpravala aka som neschopna ako neviem čapovať že som pomala,neviem počítať a že jej len zavadziam..lenže nikto mudri z neba nespadol určite to ani ona nevedela hned prvý den.Chvilku som nad tym premyslala ze odídem nakoniec som sa rozhodla ze pojdem za nou spytam sa čo je vo veci,ale ked som bola pri nej tak som jej len povedala ze tu končím ze to tu nezvladamm a podobne povedala ze dobre chod domov... ked som odchadzala po pod nos si zamrmlala ze konečne vypadnem bude tu mať klud... a moja otázka znie,prečo su ludia taký nevdačný ked im chcete pomoc ked je najhoršie??? aky mala dovod nato aby ma takto za mojim chrbtom s prepačením ojebávala a pritom vyzerala ako normálna seriozna žena.Myslím že tento citát uplne sedí k tejto téme : Čím viac poznám ludí,tým mám radšej psov.

system

ber to z tej lepsej stranky, aspon vies aka je, zase si sa poucila ;) ludia su uz raz taki ;) hlavu hore ides dalej ;) :))

ta3

"Čím viac poznám ludí,tým mám radšej psov."
moja rec Marli, cim skor sa vysporiadas s tym, ze niektori ludia su iba takzvani ludia, tym budes spokojnejsia

jankaaaaaaaaa

kasli nato. ona dobre vedela ze si to nikdy nerobila a nevies to robit a aj tak ta zobrala. je to jej problem, ze si nevie zohnat niekoho skuseneho. ty sa nemas preco trapit.

jajka001_

mozno si pekná baba a nejaký chlap, po ktorom ona ide, si to všimol.a dal to najavo. tak sa ta potrebovala zbavit.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

čo si mám o tomto myslieť? - Fórum - ZDRAVIE.sk