MA v dnesnej dobre zivot zmysel ?

Príspevok v téme: MA v dnesnej dobre zivot zmysel ?
OkataK

Ahojte mam troska depku, mam pocit ze moj zivot vobec nema zmysel.. ako to? som v praci, tj.zahranicie.. chodim na dlho.. som zavreta medzi 4 stenami.. stratila som uz vsetky kamaratky,. lebo som ich prave ,,spoznala,, .. ked pridem domov som doma.. zarabam peniaze ktore si ani neuzijem... ako si mam uzit svoj zivot ? ako dokaze pre niekoho platit veta :zi kazdy svoj den ako keby to bool posledny v zivote .. ? ako to mam robit ked ma nic nenaplna :( .. mam pocit ze som uviazla a neviem sa vymotat :( moj priatel mi taktiez nepomaha lebo pracuje tiez v praci kde nemoze len prist do prace spat a zase pracovat a ani vyspat sa nema kedy... :( chapem ho lebo prezivam to iste :( ako mu mam teda pomoct ked sebe nedokazem ? :( naco budem spominat v starobe ? :( otom to je dnesny zivot ?:( moj sa mi zda uplne onicom :( viem ze su aj horsie veci ovela horsie .. viem ze to co mam ja je nic.. mozno sa len potrebujem zobudit alebo co :( poradte mi co mam robit :( pred kazdym sa usmievam nech sa ma nepytaju co mi je ale uz to nedokazem dusit :(

OkataK

nie nemam skym lebo tu v dedine nikoho nepoznam kde som :( uz mam zdravotne problemy co sa tyka stravovania :/ este k tomu stres :( je to horsie nez som si myslela :(

jajka001_

to si ako v base na samotke. sprav s tym nieco cim skor lebo si uženieš nejake chronicke psychicke problemy
po praci nemas kam vypadnut ? a hlavne s kym? nemusi byt s priatelom.

OkataK

a to som zavreta na vyse mesiaca :( uz sa to neda vydrzat :( dakedy chcem utiect a kricat :( dakedy len tak plakat ale nic nepomaha :(

jajka001_

najdi si inu pracu, byt zavreta cely den sama medzi styrmi stenami je psycho. chod medzi ludi, to je sice tiez na nervy ale lepsie ako byt sama, to je na depku