Strach z bozkávania

Príspevok v téme: Strach z bozkávania
Maťo 666

ahojte, mnohí ma budete osočovať, urážať alebo sa mi smiať ale ja mam proste taký divný problém

mám 26 rokov,o panictvo som prisiel v bordeli ako 20 rocný, moj komplet celý sexualny zivot sa odohraval na privatoch a v bordeloch az doteraz,bolo toho fakt vela, väcsinou to bolo to isté, najprv klasicka masaz, potom oral a potom suloz v rôznych polohach, vzdy s prezervativom, nikdy som nemal vztah so zenou, a proste mam taky problem ze nikdy v zivote som sa nebozkával so zenou na ústa, .. asi mi to nebudete veriť ale zamiloval som sa do spolužiačky, má 22 rokov, viem urcite ze aj ja sa jej lúbim, ale proste vsimne si to ked sa budeme bozkavat ?? ze sa neviem bozkavat, velmi sa toho bojim, nechcem sa strapnit alebo bojim sa zbytocne ?

nejsom ziaden skaredy chalan, práve naopak ale proste tak som zacal sexualne zit a akosi som pri tom casom ostal a zvykol si nato, ale chcel by som uz aj zazit bozkavanie, maznanie, lásku a také veci, .. s prostitutkami som sa nikdy nebozkával, hoci niektoré to mali v ponuke sluzieb ale ja by som nikdy nato nepristúpil, zdravie je zdravie

RNG

Ovecka, ked je proti prostitucii zakon, tak jeho prekracovanie nesie so sebou trest.To nie je nic nenormalne, ked spolocnost pomocou svojich reprezentantov zakaze taky pristup a niekto neuposluchne zakon, tak je spravne ho potrestat.
Tu sa nejedna o nevinnych ludi, ale takych co prekracuju zakon, tj spolocensky uznanu normu.
Za rozsirovanie drog je tak isto trest a v plno statoch na svete je prostitucia zakazana a trestana, lebo skodi spolocnosti.
A testy sa davaju hlavne na to, aby ludi prinutili sa spravat podla prijatych zakonov.Cim su tresty prisnejsie, tym viac su ludia odstraseni od cinnosti, ktora je zakazana.
iberalne zakony a sudnictvo podporuju prekracovanie zakonov.
Ja som konzervativny, nie liberalny, a to predsa nemoze nikto povazovat za nenormalnost v demokracii. Mam na to predsa pravo.
Psychicky zdravy jednotlivec si nemoze predsa myslet, ze prekracovanie zakonov ma byt beztrestne, to by musel byt na hlavu padnuty, a to rozhodne nie je psychicky zdravy teda.
Alebo ultraliberalny, co je skoro to iste v praxi....???

0vecka

2 0mega jasne ze byt slapkou je nahovno... ona sa ma zopar rokov potom je to uz horsie a za tie roky je dost pravdepodobne ze nieco chyti aj ked si dava pozor... a dalsia vec je ze ziaden chlap ktory ma aspon ciastocne na vyber by taku asi nexcel...

2 RNG takze podla teba je zatvaranie ludi do pracovnych taborov moralnejsie ako prostitucia??? toto nemoze vymysliet psychicky zdravy jedinec...

0mega

Maťo 666, myslim, ze ak by si mal k dispozicii 15 a viac tisic mesacne pre zopar mesiacov-rokov, presla by ta chut po zarobku prostituciou ;) nemyslim si, ze toto je cesta ktorou by bol jedinec skutocne stastny, respektive ani podnikat pre 100 000 mesacne.. vsetko ma svoju cenu , podnikanie cas, prostitucia ine "neviditelne" veci..

ale potesil si ma, ja som vedel ze som mla pravdu, ked som prehlasil, ze 99% ludi je mozne kupit za facku (tj tych 15tisic mesacne).. ak by som uz nemal svoj vek, mozno by som si ich tiez zopar kupil.. normalne by som mal cloveka, ktory by mi raz za tyzden uvaril kavu cely ostatny cas by som ho mal v satniku.. ako vysavac ;) neviem neviem - ako by si sa citil, nie tak trochu ponizene? lebo ja veruze ano.. (a dovod preco si neprenajimam kavovara co by 99% casu bol v satniku je ten- ze nemam potrebu ponizovat ludi, i ked, ako vravis, staci len 15tisic na to :D ) velmo zvlastne...

RNG

Nuz na prostituciu musi byt niekto absolutne amoralny, pomyleny celkom v zivote, ludska troska, nech vyzera akokolvek dobre. A skodi masove spolocnosti prenosom chorob, ktore spolocnost potom musi riesit.
Ja by som to zakazal kompletne, nemilosrdne za to trestal, hoci aj v pracovnych taboroch, a ze sa to nestalo tak, je dosledkom amoralnych politikov, svojim sposobom tiez prostitutov, bez chrbtovej kosti a moralnych zasad.

Maťo 666

8000 je len priemer na slovensku, "špička", cize fakt luxusna prostitutka zaraba mesacne okolo 15000 a viac, niekedy rozmyslam ze oni su v podstate najlepsie zarabajuci ludia vôbec, uz len málokto zarobí viac ako oni, to uz su fakt len niaky uspesny podnikatelia alebo co,.... inak ja ich neodsudzujem, keby som mal moznost aj ja zarabat taketo peniaze isiel by som dotoho a myslim si ze takmer kazdy,nech si hovori kazdy co chce

0mega

100 na hodinu, nic moc, pokial to bude 40 nasobok tejto sumy, potom sa mozeme bavit o niecom :) ako vidim, tam tiez plati ze 1% berie 50% a 99% berie zvysok.. :D

0mega

nj, ale 80 normohodin mesacne, to je uz ina liga :)
8000 moze zniet pekne, ale ver mi, ze ked dospeju do veku, ked nepojdu na odbyt, tak im ten zivot na relativne vysokej nohe bude chybat.. (lebo pokial si neodkladaju, byt nepocitam, tak tazko si udrzia taky prijem).

ale 8000 nie je "podstatne podstatne viac" cakal som ze povies 20-30tis eur mesacne (iste nemky tolko z toho mat mozu, ale vlemi malo.. proste proficky :D )

pravy huhu

Predstav si pri tom, ze cucas bompar, alebo nejaky iny cukrik. Ale nie zuvacku, lebo to by si jej mohol pozuvat jazyk.

0mega

Ja proste nerad pijem z pohora z ktoreho si odpilo xy ludi predomnou (x je este v pohode). Pride mi to nechutne (nechcem nikoho urazit). Mozno to absolutne nema ziadny vplyv na nic (zdravie a ine), kedze aj tak sme z nejakej malej svorky ludi pravdepodobne.. cize 'bratia a sestry' :D tak sa bavte dalej, ja som len doma lebo je vonku zima a mam dve piva v sebe, cize nalada graduje :P dakujem