Strach z bozkávania

Príspevok v téme: Strach z bozkávania
Maťo 666

ahojte, mnohí ma budete osočovať, urážať alebo sa mi smiať ale ja mam proste taký divný problém

mám 26 rokov,o panictvo som prisiel v bordeli ako 20 rocný, moj komplet celý sexualny zivot sa odohraval na privatoch a v bordeloch az doteraz,bolo toho fakt vela, väcsinou to bolo to isté, najprv klasicka masaz, potom oral a potom suloz v rôznych polohach, vzdy s prezervativom, nikdy som nemal vztah so zenou, a proste mam taky problem ze nikdy v zivote som sa nebozkával so zenou na ústa, .. asi mi to nebudete veriť ale zamiloval som sa do spolužiačky, má 22 rokov, viem urcite ze aj ja sa jej lúbim, ale proste vsimne si to ked sa budeme bozkavat ?? ze sa neviem bozkavat, velmi sa toho bojim, nechcem sa strapnit alebo bojim sa zbytocne ?

nejsom ziaden skaredy chalan, práve naopak ale proste tak som zacal sexualne zit a akosi som pri tom casom ostal a zvykol si nato, ale chcel by som uz aj zazit bozkavanie, maznanie, lásku a také veci, .. s prostitutkami som sa nikdy nebozkával, hoci niektoré to mali v ponuke sluzieb ale ja by som nikdy nato nepristúpil, zdravie je zdravie

0mega

ale prosim vas, tie slovenske bordely stoja menej ako riadne kvalitny chlast.. neviem na co sa hraju ;)

a z toho si mozete odvodit, kolko chorob tam je..

0mega

atm, ked raz dostanes nieco, vdaka tomu, ze tvoja byvala partnerka zataji iste skutocnosti, tiez to bude "v pohode" ?

si vezmi ako si ti americki herci medzi sebou premienaju partnerstva castejsie ako ja menim televizor..

teda ak to nie je len "akoze" tak musia byt ine biologicke labaky na nohach.. chapes vobec o co tu ide?

mne je jedno, nech si trtka hoci aj antilopu, ale nech to potom neprenasa na inych, "moralnych" ludi, azda je to zle ?!

Maťo 666

diki za radu Ovecka, to som potreboval pocut, peniaze nato som si zarobil ja sám, a to kolko som ich mal tu nebudem rozoberat, to neni vobec podstatne

0vecka

hmm by ma zaujimalo ze kolko si ich mal ako casto a odkial si bral peniaze....

co sa bozkavanie tyka tak to zvladnes... len nebude vystresovany tam sa neda nic pokazit... proste najprv len opatrne a potom rob to co ona... nieje to nic zlozite... a zvladnu to aj 13 rocne deti.... :)

atm

zase tu musia nejake pripady moralizovat... a co je teda na tom ze chodil do bordelu ak nemal priatelku? ved si zas nemyslite ze tieto sluzby ponukaju len ciganky pri ceste...

Maťo 666

maruska

vzdy som si vyberal prostitutky vysoko na úrovni, ktoré ponúkali výlucne vsetko s ochranou,ak ponukala oral bez tak u mna skoncila,inak oni si velmi chrania svoje zdravie aby si vedela, vzdy si dávaju velky pozor pocas suloze, a aj ja som si dával velký pozor, som uplne zdravy, neni mi nic

0mega

Ja ze to pise nejaka 13 rocna baba, ze ma priatela ale nevie ako na to :)

Ale ty... najskor by si si mal odskocit na testy, seriozne, lebo ak na tu tvoju potencionalnu babu prenesies tonu humusu, rozumej. pohlavnych chorob, tak jej pekne pokazis zivot..

Inac ty trpis rozdvojenou osobnostou, alebo niecim?

citujem:
"v bordeloch...bolo toho fakt vela,"
"ale ja by som nikdy nato nepristúpil, zdravie je zdravie"

Ty vazne versim tomu, ze kondom je vsemohuci a nic sa ti (nieze nemoze, ale) nemohlo stat ?

Alebo je piatok a nejaky skolak sa nudi a tak vymysla story?

maruska123

ze zdravie je zdravie, ale spat si s prostitutkami mohol a bozkavat nie kvoli zdraviu? a vies, ze ani ten kondom ta 100% neochrani pred vselijakymi chorobami?

Maťo 666

viem, pozeral som si tie videa na you tube, ale vies to je fakt len teoria,... ja viem, celý moj problem je taká blbost :), ale proste mám trému, neviem co si pomysli ked budem mimo pri bozkavani