Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

dievčatá poradte.... je chyba vo mne?

Príspevok v téme: dievčatá poradte.... je chyba vo mne?
Ellaa

o 9 dni mame s priateľom výročie- prvý rok od toho ako sme začali spolu chodiť.. a ja som na výžkach... vobec neviem či ho ešte ľúbim... či to má ešte zmysel.. už sme sa nevideli týždeň a vobec mi nechýba...niekedy ked sme sa nevideli 3 dni som už nevedela vydržať kym budeme opať spolu... neviem, možno to je len niečo prechodné, možno to prejde.... som na važkach, či ho nemam rada len ako kamarata... je to smutne viem :(.... vobec nemam naladu na to byť s nim... je pravda že niekedy ma veľmi štve, a neklape nam to..ale ždy sa to potom napravi... už som mala take stavy, že mi vobec nechybal a nemala som chuť s nim byť, ale teraz si myslím že je to iné... vtedy mam to držalo možno tak 4 dni.. ale teraz je tomu tyžden a neviem si dať rady... chyba mi zabava, kamošky, klebety s nimi, nakupovanie so sestrami a rodinou.. možno to vyzdnie sebecky, ale oni si je mnou istý do konca života.. ale ja si niesom istá či to je ten právy... môže nim byť, ale nemusí...

w3q

Neviem čo by som to hodnotil po týždni. Určite by ste sa mali porozprávať, a ty porozmýšlať či je niejaký dôvod, prečo sa tvoje pocity k nemu zmenili. Aby si neskončila tak, že sa rozídete, budeš mesiac chodiť s kamoškami sa zabávať, atď. a potom prídeš na to, že to nieje to čo ozaj chceš a že ti ozaj chýba a budeš ho prosiť na kolenách nech sa k sebe vrátite. Nebola by si určite prvá.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

dievčatá poradte.... je chyba vo mne? - Fórum - ZDRAVIE.sk