Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ostat alebo ?

Príspevok v téme: ostat alebo ?
Brenda

z priatelom sme uz vyse pol roka spolu vsetko je tak ako aj ma byt vo vztahu ale je tu jedna vec strasne ziarli a domysla si.niekedy je tak uzastny mily a vsetko ale ked sa len na mna niekto upresnim daky chalan pozrie hned ma vypocuva ze ci ho poznam...aj co sa tyka komunikacie na zaciatku v pohode ale neskor sa uz zaciname hadat a to prave koli tomu ze mi dava otazky s kym si bola dnes vonku? co si robila dnes?ty ma uz nelubis a podobne...neviem ci to mam ukoncit alebo nie...niekedy mam uz pocit ze to ukoncim ze to nema zmysel ale vzapeti si uvedomim aj jeho dobre stranky ze takych aky je on na svete je strasne malo.neviem co mam robit..:(

jajka001_

brenda ale on sa moze zmenit ale treba na tej zmene pracovat, musi to chciet a musi sa snazit. take chovanie mu zabije kazdy vztah takze je v jeho zaujme aby svoju ziarlivost ovladal.

Brenda

vazne mate pravu ze sa to asi nezmeni.:( Odpovedam: ja ho stale chvalim a hovorim mu pekne veci a tak ale nejako mi stale neveri mam taky pocit.

Jajka_ :v tomto mas absolutne pravdu a musim s tebou suhlasit.to co si pisala ze "mozes velmi dlho hladat kym najdes muza ktory ziarlivy nebude a tam zas moze byt opacny problem, nezaujem, lahostajnost, co sa ti tiez nebudes pacit" presne to tak aj je mala som takeho chalana a dost mi to vadilo ze na mna viac casu kasle ako je somnou.tento je zase riadny opak chcel by byt somou vkuse a ked sa nevidime den uz mi pise ako mu strasne chybam,neuznava to ako sa hovori ze vzdy je lepsie vo vztahu ked sa par dni neuvidime.a aj v tom mas pravdu ano citim sa vinna aj ked viem ze niesom vinna.a ano ked sa to nezmierni alebo tak,tak to bude lepsie ukoncit ale ked je tu jedna vec mna uz nebavi hladat chalana na vztah je to zdlhave a unavujuce niekedy.aj ked si on mna najde a nieje to ono.ked uz vazne neexzistuje chalan ktory ma chyby ktore sa daju trocha zmenit alebo tolerovat? to musi byt vzdy nejaky co ma velku chybu ktora sa neda tolerovat alebo napravit?:(

blondula

moj "idealny" chlap je presne to,co pises aj ty !! ja uz nemam chut byt s nim dalej,lebo ked sa hadame a to sa hadame velmi ,spomenie mi este aj niekoho spred roka,co sa na mna kukal niekde a ja fakt netusim ani koho mysli !!! radsej sa rozid,lebo toto robit dobrotu nikdy nebude !! mne nepomohlo ani XY krat sa o tom zhovarat ...

xdanielax

Brenda, pokial mu veci v pokoji vysvetlis, a porozpravate sa sa o tom, a aj napriek tomu nebudes badat v najblizsom obdobi ziadne zlepsenie, ziadne pokusy o napravu, prec od neho.

jajka001_

ziarlivost pochadza z majetnickosti, nie z lasky, zo strachu, ze sa bavis aj bez neho. ze sa zabavis lepsie bez neho a on o teba pride. mozes velmi dlho hladat kym najdes muza ktory ziarlivy nebude a tam zas moze byt opacny problem, nezaujem, lahostajnost, co sa ti tiez nebudes pacit.
strach je ok ale prejavy ziarlivosti su velmi neprijemne, to vypocuvanie az sa sama citis vinna. treba to stopnut hned v zaklade lebo ked sa to rozvinie, bude zle. tak mu vysvetli ze ho lubis ale nemoze sa hentak k tebe spravat, ze mu rada povies kde je a s kym, co zazijes ale podozrievanie a vypocuvanie neznesies lebo nemas preco take chovanie znasat a ak sa to nezmeni ten vztah nema zmysel.
kazdy robi chyby, dolezita je schopnost zlepsovat sa a ziarlenie je blba vlastnost.

odpovedam

ziarlivost znamena nizke sebavedomie a nizku sebaistotu. On neziarli preto, ze zavidi inym chlapom tvoju pozorsnot, ale pochybuje o svojich kvalitach. Skus ho castejsie chvalit, podporovat, ale len za veci, ktore si skutocne cenis. Klamstva nemaju vyznam... a potom uvidis.

beskyd

kazdy ma to, comu zodpoveda jeho trhova hodnota, zapamatajte si to uz vsetci. asi si omega samica, keby si bola zasadova, hocikoho by si nebrala, ale zrejme si biologicky robot ako vsetci ostatni takze si rada ze si rada s tym co mas.

atm

mensie jazykove okienko: s priatelom, uzasny, kvoli, vzapati. zvlast slovo "uzasTny" ma uz v poslednom case normalne irituje

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.