Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neustále problematické hrdlo

Príspevok v téme: Neustále problematické hrdlo
Klaudika11

Dobrý deň, mám problém so zapáleným hrdlom. Koncom septembra som mala klasickú chrípku, bola som oslabená, upchatý nos, bolesť v hrdle. Liečila som to samoliečbou paralenom, sprejom do hrdla, čajom. Pomohlo to však len na pár dní. Koncom týždňa som išla na pohotovosť a dostala som trojdňové antibiotiká. Chrípka prešla a zdalo sa, že aj bolesť hrdla avšak je november a hrdlo stále pretrváva. Často som s ním mala už dávnejšie problémy, zapálene mandle, preto mi ich asi pred 3 rokmi vybrali. Potom sa už tie zápaly neopakovali tak často iba raz za čas. Ale teraz po tej mojej týždennej samoliečbe, a po liečbe tými trojdňovými antibiotikami, som potom dlho kašlala až ma dusilo, tak som brala rôzne sirupy a kvapky od kašla. Keď už sa zdalo že prešlo aj to , skončila som opať na pohotovosti, s tým že už ma bolelo v hrudi.....Teraz mám antibiotiká a celkom strach či to konečne prejde. Keď sa pozriem do hrdla je škaredé. Červené, miestami biele, sú tam akoby vyrážky, ale ja žiadnu bolesť necítim, iba v tom hrudníku. Čo s tým mám ďalej robiť? Ďakujem za odpoveď.

RNG

ATB su ucinne lemn na bakterie, a aj to nie na vsetky. Na ine mikroby neucinkuju. A popri tom nam znicia dobru probioticku floru, ktora inac vyraba az 70% csetkychn obrannych latok pre telo.
Preto odporucam skor sirokospektralne potravinove doplnky, ktore su ucinne nielen na bakterie, ale aj na virusy, mykopalzmy, aspergilove infekcie v hliene a podobne.
Ja pouzivzam roztok citricidalu(GSE) na pitie aj kvapky do nosa, kde sa tieto infekcie beztrestne zdrzuju aj roky a odtial sa dostavaju na mandle, do hrdla, priedusiek a pluc.
Tiez oreganovy olej, ktory vykryje druhu cast mikrobov a extrakt z olivovych listov proti mykoplazmam a virusom.
Kedze si clovek ani lekari nie su isti, o ake nakazy sa tam jedna, dober je ich adresovat co najsirsie spektrum, a to bez poskodenia uzitocnych probiotik.

Inac po atb je nutne si obnovit probioticku floru co najskor a zivit ju mikrovlakninami, lebo aj najsilnejsie probiotika na trhu sa musia rozmnozit az 1000 krat, aby obsadili/kolonizovali creva
Probioticka kapsula obsahuje stovky miligrasmov probiotik a spravne obsadene creva aj 1 kg!!.
To si treba dobre uvedomit a podporovat rozmnozovanie probiotik mikrovlakninami, ako psylium, pektiny arabinogalaktany a podobne. Na to treba brat desiatky gramov denne, nie miligramy.

ivicaaa

Klaudika, tvoj organizmus je velmi oslabeny asi, treba si posilnit imunitny system, snaz sa jest vela ovocia, zeleniny, sportovat. Mna kasel tento rok drzal skoro tri mesiace, nie a niem prejst. Skusala som rozne sirupy. Nechcela som hned brat antiniotika, tak som skusila aj hedelix, Zabral mi nastastie. Drzim Ti palce, aby si sa preliecila poriadne a vsetko zle preslo.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Neustále problematické hrdlo - Fórum - ZDRAVIE.sk