Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Alkohol a xanax

Spackaný život

30tablet xanaxu a ktemu 20tablet melatoninu a trochu alkoholu...konec trapeni.sama mam skusenost ked sem nemnela este tolko odvahy a uzila sem6hypnogenu a 11citalexu.odpadla sem iba.a trpjela sem hnusnyma uzkostamma.2x sem zedla 85brufenu a nozem sem sa rezala no nic moc.lepsi je sklo.ale tentokrat si dam30xanaxu a 28melatoninu na spani.ucinek bude zaruceny

pokora666

:D ze zomriet.... nic sa ti nestane budes akurat uvolneny, budes sa bavit jak dzignuty, ale pride moment kedy ta zavali unava a na druhy den si budes hovno pamatat!

neuspesny

Ja som si dal 20mg Alprazolamu s dvoma pivami a stale zijem.
Narobil som hrozny bordel, ze sa za to dodnes hanbim.
Takze tuto davku nedoporucujem. Bud ziadnu alebo vacsiu a s vacsim mnozstvom alkoholu. Najlepsie s palenkou.

NO2

Život je plný utrpenia, vždy nás to doženie len a len k utrpeniu, preto si treba pamätať pekné chvíle prežité na tejto rotujúcej guli.

NO2

Áno, tak by to malo byť. Ak niekto úspešne spácha samovraždu, tak by sem mal hodiť recept ako na to:-) Ja som dal takisto na také rady, najprv som bral lieky, potom som na nich začal piť. Nestalo sa nič, tak som lieky vysadil:-)
Dnes som sa dozvedel, že na cirhózu v pohode stačia aj lieky:-)
Akurát, že som si na samom začiatku nestanovil žiaden zmysluplný cieľ:-)
Tak asi preto ešte žijem.
Podľa mňa chu. z toho, i z takých samovrážd.
Radšej si nájdite nejakú inú formu zábavy:-)

p.d.

Ja si myslim, ze je to slaby liek. Mne sa "zahryzol" nedavno nas pes do krku, akoby ma stipla so zubami. A ja: pod sem moja zlata, ale bol som v soku.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Alkohol a xanax - Fórum - ZDRAVIE.sk