Zachvatove tocenie hlavy

Príspevok v téme: Zachvatove tocenie hlavy
Lulu2011

Zatial som nenasla suvislost, co na to vplyva, cca raz do mesiaca, vacsinou po zobudeni, ale niekedy len tak pocas dna sa mi zacne prudko tocit hlava, ale tak, ze nemozem nic robit, nikam ist, je problem aj vstat a ist po byte, niekedy to trva par hodin, niekedy cely den a potom akokeby utalo, co pri tom pozorujem je, ze nemam nevolnost, tlak mam v poriadku, hypoglykemiou to tiez nie je, iba sa mi proste hrozne toci hlava. Najhorsie to je, ked sa pozriem nad uroven hlavy, smerom hore, to tocenie je vtedy takmer sialene a tak isto ked sa pozriem pod uroven očí, neviem, coho priznak to moze byt.

Kam s tým ist, asi najlepsie na neurologiu by bolo, vsak, ma to zacina obmedzovat, lebo take dni musim ostat doma a je to velmi neprijemne z hladiska do buducna si nebudem moct take stavy "dovolit"

Lulu2011

no, ale teraz s istotou neviem, ci to je to co pred rokmi, ako ja neznasam chodenie po lekaroch a vyckavanie v cakarni :(((

Lulu2011

majka - mne nikto nepovedal z coho to je, lekari ti ani vacsinou nepovedia, len co to je a lieky, ja som mala kratko pred vysetrenim zapal dutin a kedze som bola v zahranici, nemala som moznost ako atb, mi zistili pristrojom ci dobre pocujem, takze sa tam mohlo nieco "pokazit"

majkaaaa

a to sa deje same od seba alebo ta nerovnovaha ma nejaku pricinu?
lebo niekedy pri behani cviceni alebo aj ked umyvam riady mam pocit akoby som bola na eskalatore a hore dole :D no ocividne sa pripravim na behanie od dverí k dverám...a dakujem za radu

Lulu2011

majka - mna poslali vsade, bola som na krcnom, na neurologii, ma preklepli a uzavreli to tym neprekrvenim organu rovnovahy, Betaserc som brala a este jeden liek Pirabene, co zvysuje okyslicenie mozgu, zvyknu ho brat studenti pred skuskami, aby sa viac naucili, vtedy bol dokonca bez receptu

majkaaaa

este nie...ale pocitujem smäd tak pred spanim vypijem asi pol litra vody a som zvedava na rano a ty si s tym uz bola u lekara nie? nemas nejake tabletky alebo podobne? ja som strasne zvedava kam ma s tym posle alebo co to ma byt...

majkaaaa

neviem co by si pomysleli v praci :D chapes kazdych 10 min. wc teraz chodim na wc raz za hodinu a ked pijdem viac tak castejsie a ked zacnem pit este set viac tak koniec :D asi to komplikujem :(...okey dnes to je pocasim :) uvidime zajtra

Lulu2011

majka - preco si nemozes dovolit ist na wc castejsie? :)) co mate kadibudku az vonku? :))

pozri sme dnes dve, dokonca aj mojmu muzovi sa tocila dnes, takze idem to zvalit na pocasie, tak, nech nad tým neprebijam hlavu cely vikend :(

majkaaaa

ja to v spanku nemam ale ked sa rano zobudim hned citim ze no dnes to pride proste asi to je vo mne stale rozmyslam z coho ale nic mi nenapadlo...moze to byt aj psychika ale ved som pre boha doma ziadny stres nic takze nechapem...skusim pit viac vody lenze potom kazdych 10 min. na wc a to si nemozem dovolit...