Aký je najlepsi eroticky film pre dvoch?

wreck

FeerrKO, uz som to tu nedavno pisal: vasnive znamosti 1 a 2 s ceskymi a slovenskymi hercami a hereckami. velmi velmi lahka, jemna erotika. v kazdej casti seria kratkych pribehov. pre chlapa nuda, ale zas v jednej casti je naha zuzu fialova, cela a spredu :), pamatam si aj sabinu laurinovu, v inej casti sa zase mihne katka brychtova. z chlapov si spominam na vlada hajdu a mira nogu. :))

male varovanie: boli to este tie zlate stare casy viac-menej, takze herecky su spravne chlpate, o hercoch ani nehovorim, a nevsimol som si, ze by mali umele kozicky. ak si radi nechate nadiktovat spolocnostou co sa vam ma pacit, tak vasnive znamosti asi nebudu dobra volba, aj ked tej zenskosti tam zas nie je nejako vela.

tu si pozri kratko o com to je: www.csfd.cz

nedaj sa odradit tymi komentarmi. nie je to to uplne najlepsie co existuje, ale v ramci predohry a velmi spravne navrhnutej olejovej masaze, sa to da pustit na pozadi. dobre je na tom najma to, ze to ma DEJ! to je pre zenu zvycajne v erotike velke plus. alebo mozno by to mohlo byt prave tym zaujimave, ze je tam cesko-slovenske herecke obsadenie.

tak porozmyslaj. ak to budes chciet, tak napis, niekam ti to upnem, lebo je to tak trochu rarita, moc sa toho na nete nevala.

FeerrKO

s priatelkou radi experimentujeme a ja som to navrhol a suhlasila preto sa pytam na nejaky film co by som mohol stiahnut..
no preto chcem aby sa jej pacil

blondula

ja som s priatelom chodila spolu do pozicovne.je tam velmi vela roznych filmov a urcite si spolocne nieco vyberiete...

blondula

a moze sa stat,kedze my zeny sme cudne,ze ked film bude moc eroticky,tak uz budes divny,budu robit veci co mozno nerobite,tak uz zase ju budes "nutit" do niecoho a nedajboze tam bude nejaka sexica ,co urcite bude a sa ti postavi... skonci to inak nez vzrusenim :DDD je tu niekde tema,kde priatel navrhol frajerke si kuknut spolu odvazny film,alebo sa mu paci,keby sa priatelka do niecoho prezliekala a uz je "chory" :DDD

blondula

namiesto filmu priprav nejaky romantikus vecer,spolocna vana,olejova masaz,vecera,vinecko a tak... to by mna urcite vzrusilo ovela viac,hlavne ta masaz, ako cumiet na nejaky film :D