Yves Rocher

Maoam

jankaaaaaaa, na zmiesanu plet sa krem vola
Sebo Specific, mali by mat denny krem, nocny krem, hydratacny krem (vsetko tento nazov) a aj korektor

Silvika9

Dnes som prvýkrát vbehla do obchodu s touto kozmetikou a zamilovala som sa :) úžasný prístup predavačky, hneď ponúknuté nekonečné množstvo zliav a vernostná karta a v prvom rade kvalita výrobkov. Klobúk dolu :)

jankaaaaaaaa

uz som musela vypnut stranku, lebo som tolko produktov nasla, co by som si kupila, zeby mi nato moja "super" brigadnicka vyplata nestacila asi :D
ale nenasla som ziadny krem na zmiesanu plet :/

blink_182

Maoam - laky na nechty si skúšala? počula som že sa celkom odlupujú tak nemám nejakú extra dôveru si to kúpiť ale videla som novú kolekciu a mali tam pekný fialový lak ale nakoniec som sa stavila v PUPE :-D

blink_182

No mám doma nejakú vzorku makeupu tak vyskúšam :-) Ale tipujem že to bude tmavé ako šľak lebo mám problém zohnať niečo veeeeeeeeeeľmi bledé, ale naposledy čo som kukala tam bol jeden mejkap čo vyzeral celkom sľubne, tak keď domíňam Revlon asi sa tam stavím znova a porovnám odtiene :-D

Maoam

vsetka kozmetika aj parfemy od nich su bio, prave preto ich mam rada a su velmi kvalitne, ja mam od nich kremy, parfemy, vlasovu kozmetiku, sampon, sprchovy gel, make up takisto a som na vysost spokojna, inak som mala vzdy vyrazky a alergie, ale odkedy pouzivam tuto biokozmetiku od nich, tak nic!

maju aj vyhladzovacie kremy na tvar, na dekolt, telovu kozmetiku, uplne vsetko proste, vratane lakov na nechty atd.