Diskriminácia plnoštíhlych

hillary

aha a este som sa pytala na premie z predaja co som mala taky nejaky klamlivy nazor ze take nieco davaju tak povedala majitelka butiku ze ano ale az ked prekroci denna trzba 3 000 eur a predavacky mi povedali ze najvyssiu trzbu mali 1 200 a to bolo pred vianocami , takze sikovna majitelka , och zle mi bolo z toho , baby s rodinami za take peniaze makaju, hamba

hillary

haha tak to oni si vedia radi napisat , myslim aupark v ziline , a mne dali prvy mesiac dve eura na hodinu , a potom dalej nejakych 330 euro, kamoska robi v triumphe a zaraba nejakych 350 a v guess je to to iste , calzedonia neviem kolko dava ale pochybujem ze to bude nad 400 e, ked mi povedali tu mzdu sla som na kavu , drbla dve vina a vravim do tohto nejdem , bohuzia som zistila ze platy su vsade taketo

Lulu2011

hillary - povedz sumu, kolko davaju v butiku v Auparku, myslis KE aupark?...co som citala inzerat na Calzedoniu tam bolo 650 eur, neviem, co je na tom pravda...

hillary

nechapeme sa
ostatni mozno pochopili ako som to myslela a to mi staci, ty exkluzivna praca v butiku aspon citaj, robila som tam patnast minut kym mi nepovedali plat, ze exkluzivna praca , si zabila, kolko mas rokov ? vies kolko v tejto praci snov baby dostavaju penazi ? chcela som tym povedat len tolko ze to praca o vyzore je , ale netreba ist do toho za kazdu cenu ale nechaj tak , mozem napisat hocico ty nepripustis fakt ze to myslim inak ako ty chces. iba ti to napisem po lopate, myslis ze potom to das ? neni som ziadna pro ana , nenavidim to , oukej ? zabudni ze som to spomenula, ta slecna tu zjavne komplex ma ci ju nezobrali preto ze je obezna ? asi ano, co ja viem prislo ich padesiat , vybrali pekne , ides mne za to nadavat ? ja za to fakt nemozem , ze tato super doba taka je a nastavila taketo super stanovy krasy, ked chce schudne, ked nie tak nie, ako kvoli jobu v butiku za 350 euro ? je to na nej ,ja by som do toho nesla. tot vsjo a to ze mam anorexiu som napisala na margo toho ze preto to sama viem asi najlepsie porovnat ako sa citi , chuda baba a spuchnuta ... ako chuda dostanem co chcem ,koho chcem , svet mi proste patri lebo ziadny tajtrlik nepovie nie, ked som bola normalna nebola som sice femme fatale ale ver ze smiala som sa viacej a zivot bol celkovo krajsi, takze mne prosim nenadavaj, skor sa pusti do medii , casakov bla bla, citala som pred chvilou ze angelina jolie ma 44 kg, fiha tak podte este aj prirodzene chude pekne baby schudnut, angelina razy novy trend, zase sme vsetky bachrate, ... ale ANO vyberu vzdy tie pekne !! hadam si tu niekto nemysli ze postavite 80 kilovu babu preed muza a 50 kilovu a on sa zamiluje do jej duhoviek , vsak ako klamat si mozme ale zase nie az takto fantasticky...

jajka001_

ja sa s ppp nechvalim lebo ziadnu nemam. a ano, z tvojho prispevku mi vyslo ze sa chvalis ze si vychrdnuta a vdaka tomu si ziskala super exkluzivny job v nejakom butiku. lebo ked si mala 70kil tak o teba nikto nezakopol.

Maoam

ako citam prispevky od hillary, myslim, ze vidi veci velmi realne a nikde sa nicim nechvali, len podava veci take, ake su

hillary

jajka jo isto sa tym chvalim , som v nejakej mimoze asi, nie vravim to na margo toho ze za to aby si mohla robit v butiku za trapnych 350 euro , mas mat velkost nula a ogrcany zachod najlepsie kazde rano, kedysi mali baby anorexiu lebo chceli byt modelky, teraz uz aj ked chcu robit predavacky, cele zle, ty sa chvalis svojimi ppp ? napisala som to na margo toho ze nech si dievca rozmysli ci jej to za tri kila stoji, lebo vies ze nevinna dietka kde konci. kokos ze chvalit sa anorexiou fuj jajka som myslela ze si dalej trochen

jajka001_

hillary to sa akoze chvalis ze si anorekticka? nie,na pracu v butiku fakt nemusis mat nic v hlave. staci sa vediet nahodit a tvarit sa dolezito.