Diskriminácia plnoštíhlych

xy:)

tak, nie vzdy je to otazka vyzoru, i ked ten je dost dolezity, staci aby si bola na pohovore niekomu nesympaticka a pracu nedostanes. a mozno by ta aj chceli, ale maju kandidata s lepsou praxou, jazykovymi znalostami, vie lepsie komunikovat, alebo je to cele o znamostiach atd atd.

odmietnutá

že by to tak bolo na všetkých voľných miestach ?? :( len nechcem veriť že stále som neni nikde vhodná...

maruska123

tak mozes mat prax, ale niektore maju proste tu prax lepsiu, maju viac skusenosti, robili v lepsej konkurencnej firme,mozno vo viacerych predajniach ako ty atd atd..nie vzdy je to otazka vyzoru

odmietnutá

prax mám dobru a uz som v tomto odvetví pracovala a mam dobre skusenosti tak myslim si ze toto by nemal byt problém.A čo sa týka toho zovnajsku tak sa praveze o seba staram..niekedy az moc :) neni som neaka zhumplovana :) obliekam sa myslim ze tiez dobre ziadne cierne oblecenie a stany nenosím... skor primerane postave a chybičky zakrívam decentne.ale neni to len moj problem ale poznam viac bab co koli tomuto nenasli dobru pracu...jednej doslovne povedali ze neni pekna a ked sa sla o neaky cas pozriet do tej predajne tak tam nebola o nic lepsia baba...ale to neviem posudit lebo ja som tam nebola ...na moju skodu je to ze som neni pribrata ani v tvari alle skor boky a zadok :(

sweet_lolitta

presne tak ako tu pisu ludia, predavcka kozmetiky musi byt reprezentativna, najlepsie pekna, stihla, pekne oblecena a s peknou pletou samozrejme. Ja by som si nekupila kozmetiku od baby, co sa o seba nestara.

xy:)

pri predavacke sa kladie dost velky doraz na vizual, hlavne pri kozmetike a odevoch. mne to pride tak, ze tie kila su oblubenou vyhovorkou, preco sa nepodari to, ci ono. ako vies, ze ostatne uchadzacky nemali ovela lepsiu prax, resp. predispozicie vykonavat tuto pracu lepsie ako ty? na druhej strane, ak si naozaj myslis, ze kvoli kilam si nenajdes pracu, preco neschudnes?

jankaaaaaaaa

ale zas nemyslim zeby predavacka mala nejako super extra dobre vyzerat.
mozno ta nezobrali, lebo mozno nemas dost skusenosti

maruska123

tak vies no, su zamestnania, resp brigady (napr hosteska) kde zena musi dobre vyzerat, musi vyzerat reprezentativne

nechcem ta nejak urazit ani nic, ale preco teda neskusis nieco so sebou urobit? zdvihne ti to sebavedomie, co je tiez dobre a aj zo zdravotneho hladiska...naozaj bez urazky, nemyslim to v zlom

jankaaaaaaaa

ja nemyslim ze je to kvoli tej vahe konkretne, ale urcite do prace, kde to treba, beru pekne zeny, ktore dobre vyzeraju proste. a nejde ani o tie kila, lebo aj zena s kilami na vyse moze vyzerat dobre a sexy. tak ako tam kde brigadujem. su tam same pekne dievcata, ale su tam aj dve , ktore maju kila navyse, ale su pekne. teda ja skor vidim diskriminaciu v tomto.. urcite by tam neprijali nejaku nepeknu zenu..

odmietnutá

to neni len o mne...stretla som par bab co ich tiez odmietli koli postave alebo boli nedostatocne pekne!!! to je uz sila ked vam niekto povie ze neni ste pekna tak cau... chcela by som robit predavacku kozmetiky,odevov ...to je jedno coho