Opakovane kvasinky + nasadenie HAK =

Príspevok v téme: Opakovane kvasinky + nasadenie HAK =
AlexSandra

Caute baby,

mam otazku, ocitla sa niektora z vas v situacii: opakovane kvasinkove infekcie a do toho /v tomto obdobi/ ste zacali brat HAK?

Ja sa toho dost obavam, ze ma to dorazi, no lekar trva na tom kvoli uprave cyklu.

Pls, pytam sa bab, ktore boli v danej situacii a nie hypoteticke uvahy, ze co si vy myslite..

Naj vdaka

AlexSandra

Vsak ja pojem provizia pouzivam v jednom zo svojich prispevkov. Hej, ale to by sme potom nemohli verit ziadnemu doktorovi. Tento mi pripadal este ako-tak. Kazdopadne, priania moze mat ake chce. Ja mam dost problemov, dalsie mi netreba, ani zhorsenie terajsich..

jankaaaaaaaaa

tu hak ti nuka najskor preto, ze on ma nejake provizie z tej hak.. stavim sa, ze ti predpise nejaku napodobeninu originalu

AlexSandra

Ja viem, co HAK moze urobit, vo vseobecnosti, chcela som pocut skusenost baby, ktora kvasinky mavala este pred nasadenim. Ale odhadujem, ze ich je minimum. Nechapem, ako mi doktor moze antiku predpisat? Preco ja mam vzdy stastie na blbcov ??? Ako vyzera uplne v pohode (novy), predosla ma len okrikovala, ze co vkuse otravujem. Som snad magnet na blbcov. Som si skoro ista, ze ju brat necacnem, avsak pojdem z toho profitovat a vyzobrem si mycosyst (oproti mycomaxu aspon usetrim)

Dik za odpoved!

Cakam na dalsie skusenosti!

veronicka2

ja som bola vzdy ok. ale odkedy som zacala brat hak tak zacalo kvasinkove peklo. odvtedy to bolo kazdy druhy tyzden kvasinky ktore trvali 5 dni a viac...vysadila som hak a dostavala som sa z toho pol roka. o hak sa vseobecne vie ze zvysuje riziko kvasinkovych ochoreni tak ak ich mavas tak hak by som nedavala...aj na antikoncepcia.com radi lekar tym co mavaju caste kvasinky aby hak neuzivali a ked si zeny myslia ze ina znacka hak kvasinky ostrani tak sa mylia lebo hak je robena na rovnakej baze.

Laurina22

Pocuj napis mi na mail Nicol lebo toto nie je tema o nas aj ti daco poslem v prilohe....

kovaciclaurina@gmail.com