Opakovane kvasinky + nasadenie HAK =

Príspevok v téme: Opakovane kvasinky + nasadenie HAK =
AlexSandra

Caute baby,

mam otazku, ocitla sa niektora z vas v situacii: opakovane kvasinkove infekcie a do toho /v tomto obdobi/ ste zacali brat HAK?

Ja sa toho dost obavam, ze ma to dorazi, no lekar trva na tom kvoli uprave cyklu.

Pls, pytam sa bab, ktore boli v danej situacii a nie hypoteticke uvahy, ze co si vy myslite..

Naj vdaka

AlexSandra

Laurina, kvasinky ti zacali este pred nasadenim HAK ci az pocas uzivania HAK?

Ja ich mam 1.5 roka a najlepsie je, ze lekari skoro nikdy nic "nevidia". Bude tam pridem, ked to uz mam ciastocne preliecene, alebo este nemam uplne rozmohnute alebo su skratka slepiiiii.

Ako na macmirore nie je nic az take zle (ma lokalne zabranit mnozeniu kvasiniek), len skoda, ze lekari neliecia aj cele telo, kedze tam dolu sa to akoze ukludni, len v tele to aj tak stale kraluje. Darmo, asi vieme o kvasinkach viac nez oni, hanba! Keby uz pri 1. zopakovani nasadili mycosyst, kym telo este nie je uplne nimi zaplavene, mozno by sa mnohym babam pomohlo zabranit chronickemu ochoreniu.

Laurina22

Ja trpim kvasinkou uz asi pol roka pomaly a stale sa jej neviem zbavit,vysadila som HAK mesiac som mala klud a dnes opat citim svrbenie neskutocne...

Zajtra idem k lekarovi a pevne verim,ze mi pomoze.

Pretoze predosly ma pchal polygynaxom,macmirorom a co ja viem cim a tak to aj vyzera.

Tam chodim ako na chleba.

A uz ma to fakt stve.

AlexSandra

Laurina, je to tam prilis rozsiahle. Vies par vetami opisat mieru, ako sa ti to zhorsilo po nasadeni HAK?

Mam noveho lekara (lebo predosli ma dojimali), vidi, ze sa liecim na imunologii kvoli opakovanym zapalom a celkom kludne mi da antiku kvoli nepravidelnemu cyklu. A vlastne, akym sposobom mi skodi ta nepravidelnost ?? To je skor recnicka otazka ;)

jankaaaaaaaa

hak podporuje vznik kvasiniek, pretoze hak meni floru v posve, teda ze kvasinkam sa tam bude lepsie darit. ak mas sklon ku kvasinkam, tak hak radsej ani neuzivaj. dodrzuj protikvasinkovu dietu a vsetky zasady