Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

parfém cez internet..skúsenosti?

danika78090

parfemy cez e-shop urcite ano, je to pohodlnejsie, mozno kupit aj vzorky! ja som pravidelny zakaznik, pride mi ze maju vacsie zlavy ako v drogerii.

Adeli1

Určite www.notino.sk. Majú najvacsí výber a ja mám s nimi len dobré skúsenosti a keď sa ešte podarí vychytať akcie, tak je to super

stuart999

Ja mám tiež dobrú skúsenosřt s e-shopom notino. Objednávam len odtiaľ, z inej stránky som zatiaľ neobjednávala

stastnablcha

ja mam celkom strach objednavat , hlavne ked je to tak lacne. myslim ze som objednavala z parfums.sk, ale ine by som sa bala

sisaabrisova

ja keď viem že ten parfém má vážne takú hodnotu nevadí mi vyhodť aaj viac penazí, a už mám čo to poodskúšané aj s kamarátkou sme skúšali hocičo a obľúbio sme si parfemy elnino a ked robíme väčšiu objednávku pozeráme si aké majú akie a teraz sú tam vážne skvelé www.zlavovy-kod.sk

sandra123

napisala som den pred vianocami email na vonavysvet.sk, a odpisali mi ihned a uz som aj volala s UPS a zajtra tj 27.12 mi maju parfem dorucit.

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

parfém cez internet..skúsenosti? - Fórum - ZDRAVIE.sk