parfém cez internet..skúsenosti?

lilinida

...mas nejaku osvedcenu klasiku uz? Poradila by si mi, ak by ti to nevadilo? By som si aj ja kupila, aj svokre nieco, lebo ta furt lamentuje, ze to u nich nevonia pekne, ked pride zvonku dnu. Ze furt citi obed a taketo a nechce to :D

mijja

Marekana toto je podľa mňa úplne jedno v akej je to forme, podstatné je to aby to voňalo, prevoňalo, aby to bolo príjemné, lebo niektoré vône sú také, že to vôbec necítiš a to je k ničomu. Ja tiež už aj drahšie si kúpim, čo mám osvedčené.

marekana

meggi36 Chceš to akože ako sviečku alebo ako tie drevené tyčinky, alebo čo konkrétne by ti najviac takto vyhovovalo? Dnes je toho veľa.

meggi36

Romkita, čo si im vybrala? Nejaké voňavky alebo čo také? Ja by som sestre chcela domov do domu nejakú vôňu, ale neviem nemám nejako skúsenosť, čo pekne a trvácne vonia.

romkita

no prelustrovala som Notino a objednala som darcek aj svokrusi, aj mamine, tak aspon nieco uz mam, lebo teda vacsinou darceky uz v lete pomaly kupujem, no tento rok nejako som sa opozdila, ale teda uz som taka pokojnejsia, ze aspon nieco mam, taky klud na srdci:D

dia58dia

Je a pride ti to rovno domov, takze je to aj pohodlne, strasne rychlo som si na nakupovanie takymto sposobom zvyklad a najma rada tak nakupujem darceky, aj pred Vianocami, lebo to je sup sup aj kupene aj dorucene.

lilinida

...mam to podobne, ale tak dobre je to, ze si objednas a nemusis na to cakat tyzden alebo tak. Dnes uz to dodanie z eshopov je proste rychle.

norikka

Meggi je, neverila som, ze aj v kozmetike moze byt taky zasadny rozdiel, ale ked som to videla, ze ake su ceny v obchodoch, ked sme minule boli, tak akoze som nechapala. Radsej si objednam dva dni si pockam akoby som mala tolko penazi davat do luftu.

meggi36

Marekana no veď práve tie ceny sú akože fest problém. Ale tak tie rozdiely medzi eshopmi a obchodmi boli už v minulosti, len teda teraz je to oveľa viacej.