Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

PUPA kozmetika

gabona1

Ahojte, ja mám Pupa výrobky veľmi rada, mám odtiaľ toho dosť, tiene, lesky, spirálu na obočko,linku. Teraz som si kúpila bronzer na nohy v spreji, tiež je výborný. Krémy kupujem vyslovene v lekárni, momentálne mám Nuance všetky- nočný, očný, denný aj sérum, výborné...

Natalikkk

Ja by som sa vás chcela opýtať či niektorá z vás má nejakú skúsenosť s matnými rúžmi od PUPY. Chcela by som si ich kúpiť len sa dosť bojím, že nie sú kvalitné a či sa to vôbec oplatí. Prosím poraďte mi ak teda poznáte aj iné kvalitné matné rúže s týmto aplikátorom. Ďakujem

Vevka

Ja mám špirálu Vamp, ktorá je fakt úžasná (asi po prvý krát, čo nemám vodeodolnú a vôbec mi to nevadí :) ) a tiež aj linku (neviem presný názov, ale z jednej strany je kajalová a z druhej strany fixová) a až tá je perfektná :) zatiaľ čo väčšina báb si musí linku dva tri krát za deň dotiahnuť alebo celkom premaľovať tak ja ju napríklad mám večer rovnako dobrú ako keď som ráno vychádzala z domu, proste fakt kvalitka, myslím, že vzhľadom na to to vôbec nie je drahá kozmetika

pupapupa

tak moja skusenost:velmi som chcela tuto znacku vyskusat,nakupila som si preto u nich laky na nechty,makeup made to last,puder like a doll,hydratacny ruz a rozjasnovac. A este ma velmi laka farba na licka taka s trblietkami,mozno sa tam este po nu niekedy zastavim.Moja skusenost vsak nie je pozitivna pri vsetkych tychto produktoch.Make up hrozny-vsetky supinky alebo aj nejake vrasky (mam 25 cize nemam ich vela) uplne tento makeup zdorazni a puder absolutna nespokojnost.NIkdy viac ani makeup ani puder-vyhodenych 25eur,co uz. Avsak ruž,laky na nechty,rozjasnovac su uzasne.Takze urcite sa tam vratim ale makeupy a pudre odtialto za mna urcite nie.

zuzi74

Ja pouzivam z PUPY ultra vyhladzujuci make up. Je hydratacny. Lepsi make up som este nemala a to som uz vyskusala aj drahe znacky. Ja som bola velmi milo prekvapena. Problem je, ze na predajniach maju len 4 odtiene a na nete som nasla az 6...len skoda ze nemam ako odskusat.

Lulu2011

kukni ich hlavnu stranku, v KE su v Auparku, v BA maju tiez a inde neviem ci su

mate skusenost s tymi matnymi lakmi? ciernym?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

PUPA kozmetika - Fórum - ZDRAVIE.sk