Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

20 brušákov denne

Príspevok v téme: 20 brušákov denne
CostaRica

mate niekto skusenost s bursakmi? rozhodla som sa denne ich cvicit aspon 20 vzdy vecer myslite ze sa mi takto aspom trosku zacne odburavat tuk na bruchu? mate s tymto nejake skusenosti? cvicili ste brusaky dlhsi cas? inak ma po nich dost bolý chrbat...a bojím sa ze nebudem mat pevnú volu a po par dnoch prestanem...dakujeeem za vase rady :)) nazory...

CostaRica

ja vieeem :)...ze to bol vtip...a dobrý! :) no jo zajtra si to pozriem len viem popis je popis nazivo je to predsa len iné ked to vidis od niekoho...ale aspon relax a nech nie som jak v 2. mesiaci :D aj ked ano viem ze z brusakov neschudnem iba spevnim svaly

xdanielax

CostaRica - ved to bolo myslene ako vtip, vsetci tu davaju take cisla, ze len pozeram :)))) Ale ide o spravnu techniku najma, a urcite si pozri tu stranku, co som ti sem dala vcera, nieco si vyberies, pripadne aj videa na youtube su, alebo aj milion inych stranok, staci vyguglit a hned mas inspiraciu :-)
a ta strava a kardio su najdolezitejsie pre stratenie tuku. Takze, drzim palec ;)

CostaRica

xdanielax :D :D :D to bolo dobé! 500 a ráno akurát tak PN :)) ale sak vsetko zlé je na nieco dobré ale ostanem pri tej 100-vke

CostaRica

polepenko...cize ten bicykel, kruh (ci ako sa to vola) + brusaky takto snaad ano...a na bicykli 30 minut jedine s veelkymi prestavkami ale preco nie? vyskusam! :))

polepenko

proti tuku na bruchu su ti brusaky zbytocne, casom sa ti spravia tehlicky ale budu pod vrstvou sadla a to brusakmi nespalis, bohuzial

xdanielax

CostaRica - este si dovolim podotknut, ze 10 minut bicykel, je dobry len na rozohriatie svalstva pred cvicenim. Inak minimalne polhodka. Minimalne.

CostaRica

wreck dakujem za rady...stacionarny bicykel mam len opät to odhodlanie mi vydrzi max. tyzden! takze zacnem aj na nom aspon 10 min denne
no ako som zistila to aby som si zaplatila osobného trebera! :))) milé zacnem sa krotit aj v jedení lebo za tych 5 minut prijemne naplneheho brucha je potom zly pohlad na seba a este horsie to ide dat dole...vsetko je to zlozite

wreck

costarica, nie, nic nepokazis. len si musis byt ista, ze cvicis spravne, aby sa to zase negativne neodrazilo na inej partii, myslim zdravotne. a opakujem, zabudni na brusaky, cvic skracovacky.

a ak ti predovsetkym ide o spalenie tuku, potrebujes aerobnu aktivitu (taku, pri ktorej sa poriadne zadychas), napr. stacionarny bicykel, plavanie, vytrvalostny beh. tu zase musis poznat svoju tepovu frekvenciu, inak sa ti tuk nebude spalovat dostatocne rychlo a pri tom ako budes z jedla naberat novy, neuvidis ze ubuda. :-(

nerad ti beriem chut a nadeje, ale takto to je. ak nie si vyslovene stihly typ, ktory moze zjest cokolvek a kedykolvek (tzv. ektomorf), tak naozaj to takto je.
bez aerobneho cvicenia ti silove, anaerobne, neprinesie vysledky. dobry pocit ano, ten je fajn, ale svoj ciel tym nesplnis.

odporucam ti tuto knizku:

internetovy-obchod.msbox.cz

je vyborne napisana, je rozdelena na casti pre muzov a zeny, su tam vseobecne principy, konkretne cviky, rozobrata strava. dokazes si podla nej zostavit program presne pre splnenie tvojich cielov. nenechaj sa zmiast nazvom. casti tykajuce sa fitka mozes pripadne preskocit.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

20 brušákov denne - Fórum - ZDRAVIE.sk