Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

z meliru na hnede

Príspevok v téme: z meliru na hnede
stephie333

ahojte chcela by som sa spýtať.už asi 2 roky mám blond melír,ale už ma to nejako omrzelo a chcela by som si teraz zafarbit vlasy na svetlo hnedo...myslíte,že mi to chytí na zeleno?? alebo nejako divne??? a aká farba je dobra? chcela by som skusit od loreal casting creme gloss..dakujem za rady

jankaaaaaaaaa

po 8tyzdnoch? 8tyzdnov nevydrzi ani permanentna farba. ta farba, ktoru spominate, je po tyzdni o polovicu vymyta

stephie333

moja prirodzena farba je plava taka divna :D ani nie blond ani nie hneda..nieco medzi...a ten melir mi robila kadernicka...a od schwartzkopf su dobre farby??? vazne sa ta loreal vymyva? :((((

jankaaaaaaaaa

loreal casting c.g. si nedavaj, je to nieco ako sampon a rychlo sa to vymyva. nieje to trvacna farba
svetlohneda by ti nemala chytit na zeleno na melir. ale ak mas tie ostatne vlasy tmavsie ako ta svetlohneda farba, tak ti farba chyti iba na ten melir

vikkkis

prečo by to malo chytiť na zeleno?? :)
pokiaľ si si dávala ten melír niekde u kaderníčky tak by s tým určite nemal byť problém. ja som tiež tak mala a proste som si kúpila hnedú farbu schwartzkopf myslím že to bola a v pohode mi to pekne chytilo :)
ak sa bojíš si to daj kaderníčke nafarbiť, ale nebála by som sa ;)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

z meliru na hnede - Fórum - ZDRAVIE.sk