aky make up na suchu plet????

Príspevok v téme: aky make up na suchu plet????
renka

Ahojte. Neviem aky make up uz mam vyskusat. Mam taky problem ze po naneseni make upu mi na cele a pri nose ostane velmi sucha koza a vytvoria sa mi ako take supinky. Nevyzera to pekne a neviem co mam s tym robit. Vzdy si pod make up dam aj vyzivujuci krem. Vyskusala som uz hadam vsetky druhy make upov, no ziadny mi zatial nevyhovuje. Poradte...

mishell

wanessa, tak to si na tom asi ako ja. mna trapi problematicka plet uz vyse 10 rokov, ja mam 24 a trapi ma to od puberty :(( ale vichy kozmetika to pomaly riesi a dava do poriadku :)))

mishell

natali, ale ja som ti od vichy neodporucala dermablend... vichy ma aj ine make up-py a mali by mat aj take na suchu plet, dermablend urcite nie je na suchu pokozku :))

evaaa

hmmm,no to aj ja by som potrebovala nejaky super make-up na zjednotenie a zaroven prekrytie...a este k tomu nevysusujuci...no kto taky pozna....mam pocit ze nikto:(

džejár

Precital som si celu diskusiu a vacsina z Vas pisete, ze ste uz vyskusali vsetky dostupne kozmeticke znacky. Vyskusali ste znacku Forever? Je to americka firma, ktora ma ucinny kozmeticky program Sonya zalozeny na prirodnej kozmetike z Aloe Vera. To nie su produkty s vytazkami s Aloe, ale kremy, roztoky, gely a masky na osetrovanie pleti z cisteho aloe. Zaujemcom mozem poslat viac informacii mailom.

natali:)

mischell,nooo ved o to sa v poslednej dobe aj pokusam!...teraz pouzivam niveu-denny krem,potom od vichy-eau thermal-termalna voda v spreji,a este sa snazim plet hydratovat rano aj vecer,a raz za tyzden pouzivam uhorkovu masku-Toto mi zatial velmi pomaha,len potrebujem make-up,ktory to usilie neznici-teda taky co nevysusuje-uz mi 5 al.6 bab potvrdilo,ze vichy dermablend naozaj plet vysusuje,takze urcite chapes ze som co sa tyka tohto make-upu na pochybach...
este k tomu potrebujem make-up,ktory plet dokonale zjednoti...takze,babyyy ak taky poznate,tak pls poradte mi!Diiiky!

dora

renka ja mam podobny problem s pletou moja mamina pouzivala vichy na vrasky a nevie si ho vynachvalit tak som zasla do lekarne a vypytala si krem rovnakej znacky ale na sucu a mladu plet/v lekarni ti ochotne poradia aky krem na co sluzi/ tak som si hned kupila celu sadu, krem stal okolo 600 sk pletova voda oklo 400 no bohuzial po 2 tyzdnoch pouzivania sa nic nezlepsilo a dokonca sa mi vyhodil v okoli brady nejaky exzem, tak ze si naozaj najprv zaobstaraj vzorky aby si zbytocne nevycapila von oknom peniazky ako ja.