Zufala - Imunolog nic nezistil !!!

watermelon

Tiež som dakedy mavala tieto problémy, jedine zmenou stravy som sa vyliečila. Precistite si poriadne črevá, najlepšie vyplachmi, dajte si posty. Prestaňte jesť sladkosti, skroby, mliečne výrobky, jedzte čo najviac surovej rastlinnej stravy. Pite vodu s citrónom, pite denne surovú čerstvo

RNG

Eskimaci nejedia cely zivot prakticky vobec ziadne latky obsahujuce cukry, a predsa maju v krvi stale dostatok cukru.
Cukor sa vytvara v kazdeho peceni z bielkovin a tukov(neoglucogenesis) podla potreby.
Takze pokial nemas pecen poskodenu, tato ti udrzuje v krvi dostatocnu hladinu cukru aj pri hladovkach a bezsacharidovych dietach.

AlexSandra

Akinom007,

cize ides na tie testy, ale predpokladas, ze nemas mat na co alergiu? A ako dlho to uz mavas a ako casto sa ti to vracia?

Zvedavazmt,

pocula som o specialnych dietach, snazim sa to trochu dodrziavat. Ale nie uplne, neviem, ako moze mozog dlhodobo pracovat bez cukru.. :/

zvedavazmt

Kvasinky imunolog nevyrieši.
Páči sa im v prekyslenom tele.
Treba si ustrážiť,čo popapáme a pijeme, potom to bude vpohode.
Viac info
zvedavamt@gmail.com

akinom007

ano stalo! napriek opakovanym Kvasinkam, streptokokom, trichomoniazam, gardanelle, mi imunolog povedal ze mam imunitu uplne v norme. a odporucil testy na kozmetiku a avivaz, naprik tomu ze spodne pradlo v zasade nedavam avivaz a holim sa lne nasucho bez nejakych pien a pod.

RNG

Medicinenet je len jedna z lepsichj informacnych stranok na lieky a ich ucinky.
Ja tu ale uvadzam nie lieky(na to mate svojich lekarov) ale neskodne a ucinne potravinove doplnky, ktore mam od mojich lekarov, tj malej skupiny lekarov, co sa rozhodli pouzivat miesto chemickych liekov prirodne preparaty, najma tie, ktore su lekarmi schvalene ako neskodne potravinove doplnky.
Lieky a ich ucinky(dobre aj skodlive) tu uvadzam len na to, aby ste si vedeli informovane vybrat medzi nimi a ucinnymi potravinovymi doplnkami.
Inac ovela viac o tom najdes cez google.sk ked si vyhladas moje rozne prispevky, pripadne ides za tym dalej, najma cez Google.com, kde najdes daco aj od lekarov, ktorych poznatky a prax sa tu snazim uviest.
Zialbohu, drviva vacsina ich clankov nie je volne na internete, ale v ich periodikach a knihach, ktore tu nemozem skopirovat kvoli autorskym pravam

AlexSandra

RNG,

Trosku som zmatena. Odkazal si ma na stranku medicinenet a jedna baba ma odkazala na iherb a vraj to ma od teba. Kazdopadne sa neviem zorientovat na medicinenet, myslim, ze som tie vyrobky aj nasla, ale nevidim tam kosik, ani nic. Nevies ma usmernit?

A na home sa neviem vysomarit, aka je krajina povodu (?)

RNG

alexAndra, ceny liekov v USA su ovela vyssie, ceny doplnkov, ktorymi sa daju casto nahradit ovela nizsie.
Kvasinky sa na vuse 80% nachadzaju v crevach a tam ich treba v prvom rade vyhubit. A vypestovali sme si ich sami dietou bohatou na cukry a jemne muky a chudobnou na mikrovlakniny, ktore su potrava pre probiotika.
Takze ked nezmenis stravovanie v prospech probiotik, aj ked candidu a plesne vyhubis, vratia sa ti znova spat, kedze ju podporujes potravinami.
A brat cely zivot fluconazol nemozes, lebo ti znici pecen. Naproti tomu potravinove doplnky, menovite v tomto pripade citricidal, oregasnovy olej, kokosovy olej a enzym celulaza(Candex) sa mozu brat neobmedzene dlho.
Tu mas popisovane, co fluconazole moze sposobit a tom su udaje len z kratkodobeho pouzivania, samozrejme cim dlhsie ho pouzivas, tym je zamorenie tela touto chemikaliou vacsie a teda aj skodlive ucinky umerne vacsie.
www.medicinenet.com

lymfa

AlexSandra, moj imunolog je tak vytazeny, ze odmieta brat pacientov mimo rajonu, ja som mala len stastie, ze k nemu patrim. Ale ved skus u ineho u vas, alebo v blizkom okoli, mozno natrafis na schopneho.

meganka

no necitala som to tu, sorry, ale vela ludi tu spomina lubu albertovu a jej alternativnu liecbu aj ja som tiez citala vselijake jej clanky v novinach tak skus sa opytat jej mozno zisti co ti vlastne je.