Partnerova nechut do milovania

Príspevok v téme: Partnerova nechut do milovania
tercula

ahojte, mam problem s mojim partnerom sme spolu cca 3 roky a v poslednom case tj 2-3 mesiace som spozorovala , ze sa ma uz vobec nesnazi zviest , nema chut na sex.mysli iba na seba ked ma obcas chut povie aby som ho vyfajcila, ale co bude somnou to ho nezaujima. Neviem ako to riesit,nechcem ho nutit do sexu.jE to pre mna strasny pocit vnucovat sa chlapovi , ked aj tak to nema ziaden zmysel.Je mozne aby chlap nemal chut na sex ? ved ma 28 rokov je pomerne mlady v com je problem? dakujem za rady

janekMY33

Vies v com je problem???No keby mal druhu nebol by problem 3-5 rokou je kriticka hranica vtedy sa najviac rozchadzaju a rozvadzaju.Ale malinka rada najdy si neakeho dobreho kamarata a flirtuj s nim aby to videl a ziarlivost urobi svoje uvidis hned si bude vizadovat sex castejsie ale ako nahle prestanes flirtovat bude to na tom istom ako to bolo a mozno aj horsie

Ivka1000

nechcem ťa strašiť ale asi už mu na tebe tak nezáleží ako predtým...dobre vieš že sex je vo vzťahu veľmi dôležitý a dokáže to veľa pokaziť. skús niečo nové možno ho znovu začneš baviť ...ak ho miluješ

wreck

je mozne aby nemal chut na sex, samozrejme. a mozes byt rovno aj monica belucci. su faktory, ktore chut znizuju, az potlacaju.

zober ho za ruku, sadnite si na kraj postele a trpezlivo diskutujte. po troch rokoch je este trosku skoro na takyto nezaujem, hadam ze tam bude hlbsi problem. :(

vyriesit si to dokazete, ak vobec, tak len vy dvaja medzi sebou.

tercula

nie nevyfajcim ho, necham ho tak .potom mi vycita, ze ho najskor rozbabrem a nedokoncim.to sa lahko povie nevnucuj sa mu , ked aj ja potrebujem sex ako kazdy normalny clovek , mam si najst milenca?

AdamKrt

Chlapec asi casto pozeral film Prci, prci, prcicky - kde bola jedna hlaska typu "Vykur mi ho krasko"...

A co sa stalo ? Uz ho tolko nevzrusuje, ma Ta absolutne na haku, lebo keby mu na Tebe zalezalo, dba na Tvoje uspokojenie. Prejavila sa jeho zakladna crta - egoizmus + citove ochladnutie.

Anaya

On ti akože povie: vyfajči ma a ty to urobíš?? No, romantika ako sviňa.
Tak ho nenúť, ani sa nevnucuj. Povedz mu, že to vnímaš ako problém a vydiskutujte si to.