Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zabaly pri ciceni

Príspevok v téme: zabaly pri ciceni
obalKA

pocula som, ze v niektorych spickovych fitkach ponukaju zabal do nejakej "folie",ktora napomaha spalovat tuky...mojou otazkou je, ci bude ucinne, ak sa doma obalim do kucharskej folie (povedzme ze stehna a brucho), budem sa teda viac potit... zvysi to trosku ucinok? aspon co sa podkozneho tuku tyka

obalKA

ahoj, dakujem krasne, no asi to nie je nic pre mna... prihlasila som sa tam, pozrela si tie treningy a mam u toho pocit, ze to je pre ludi, co zvacsit svaly a nie zmensit faldiky :)

martinaradna

Ahoj,

do treningu na chudnutie ti odporucam zaradit stranku mybodymanager.net, kde si spravis treningove plany, profesionalne nastavene ti zarucia, ze budes cvicit najefektivnejsie :) vzdy si tam zapises co si cvicila, pozries si co ides dneska, no proste parada...aspon mna osobne to motivuje a odcvicim ovela viac ako bez planu. navyse, je to za free :) tak ked tak, -odkaz odstránený- registracia je hore :)

obalKA

no sak jasne, ale aj ta voda pod kozou moze sposobovat malu deformaciu, nie?

inak skusila som to a dost sa toho vypotilo, fakt len cista voda bez zapachu a bez chuti (nedalo mi to okostovat, kedze to nemalo ziadnu vonu) :D

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zabaly pri ciceni - Fórum - ZDRAVIE.sk