Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Odfarbenie čiernych vlasov na blond

Príspevok v téme: Odfarbenie čiernych vlasov na blond
Liliška

Baby chcela by som sa opýtať,mám zafarbené vlasy na čierno už dlhšiu dobu a potrebujem si ich vytiahnuť aspoň nejako do žlta alebo ako,pretože si chcem dať červenú farbu ale ináč mi to nechytí keď ich nevytiahnem.Potrebujem iba vedieť či mi stačí odfarbovač,kúpila som si aj melír a ako mám postupovať.Mala by som si kúpiť aj samotný peroxid vodíka?A rady typu nerob to,zničíš si vlasy nechcem počuť,som rozhodnutá a sú to len vlasy,zničia sa dám sa ostrihať :D ďakujem :)

Lina666

ahojte:)

nevie mi niekto poradit...bola som u kadernicky ta mi zosvetlila vlasi do hneda a potom na cerveno...teraz mam odrastene konceky a icem si farbit...nevie niekto s vas ci trebo pouzit odfarbovac a ak ano tak aky silny...:)

dakujem...

Lina Terrawyng

jankaaaaaaaaa

ta cierna tam aj stale bude, tej sa vobec nezbavis farbenim vlasov na cerveno. ked si budes farbit vlasy dalej takto, na odrastenych vlascoh bude ta farba vyzerat uplne inac ako na tych ciernych. teda budes tam mat riadny rozdiel

hedviga666

ahojte..ja idem z čiernej farby na červenu..takže som si kupila peroxid aj s práškom ten mi vobec nezabral ....tak som si začala vlasy farbit normálne červenou od značky LONDA...celkom mi to chytilo ten odlesk..tak som šla do drogerky DM a tam som objavila farbu ktorá z čiernej vytiahne až na ohnivo červenu...vyskúšala som to..mám to teraz červené ale ešte tam je troška čiernej sem tam ...ten odlesk čiernej je tam stále...

jankaaaaaaaa

pretoze cervena farba sa velmi rychlo vymyva a vlemi zle chyta na vlasy. na odfarbene vlasy chytaju vsetky farby velmi zle. a cervena na odfarben vlasy chyti velmi nerovnomerne a nepekne. mam to odkusane. vlasy som mala ruzovo fialove. az po troch farbeniach som docielila peknu cervenu. ale farba uz po tyzdni nebola ani zdaleka taka pekna intenzivna ako po farbeni. navyse sa to strasne rychlo vymyvalo.

Liliška

Tak už som odfarbená,použila som dve balenia (keď že mám dosť dlhé vlasy)asi som potrebovala aj tri :D odfarbovacej farby palette deluxe a ako môžem povedať na prvý krát som spokojná ešte raz sa zafarbím ale už len dlžku vlasov,lebo korienky mám úplne žlté skoro až biele,tak myslím že ešte raz a už to budem mať dosť bledé a môžem ísť na červenú ale na tie konce by som skúsila tu syoss más sňou skúsenosť Janka? ... inak bála som sa ale na moje počudovanie som si po odfarbení dala kondicionér ktorý bol súčasťou balenia a je super vlasy mám úplne hebké a lesklé :)

jankaaaaaaaa

urcite nebudu vlasy zjednotene. s tym treba pocitat. ale nemyslim, zeby kadernicka dokazala s tymto zazraky. ani u kadernicky nebude vysledok jednotny.

kolpi

a da sa na to spolahnut? nevyzera to potom "farebne"? teda ze pri korienkoch su vlasy bledsie nez pri koncekoch?
myslim, ze na odfarbovanie by som sla za odbornickou :P

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Odfarbenie čiernych vlasov na blond - Fórum - ZDRAVIE.sk